Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Nezaradené  ~  Nájdené chyby

Lemmy
Zaslal: Št máj 24, 2018 12:27 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6926 Bydlisko: Mám.
Stan021 napísal(a):
Katka Knechtová&Paľko Haberovie zo Superstar 2018 by mali vidieť toto vystúpenie.

Stan021 by si mal uvedomiť, že porota nerozhoduje o tom, kto sa prihlási do súťaže. Porota rozhoduje až o tom, kto postúpi v súťaži. Knechtová a Habera nemôžu za to, že na Slovensku sa 68-ročná žena neprihlási do súťaže, aby zaspievala legendárnu pieseň od AC/DC Highway to Hell.

Jenny Darrenová je jednoducho úžasná. Pozri: Jenny Darren – Britain's Got Talent 2018.

Loveya

Horšie, že nejaký táraj má iný vkus.
Real_name napísal(a):
za takuto dekadentnu zapadnu kulturu aspon pol roka pracovneho tabora dakde v sintiangu, inak sa ten socializmus nevybuduje

A čo by chcel? Počúvať primitívne náboženské uspávanky? Proti gustu žiaden dišputát.

Archív.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lemmy
Zaslal: So august 11, 2018 6:50 am Odpovedať s citátom
Zákaz pakovania

Na dverách obchodu Kaufland som videl takýto oznam. Zhon v práci… viem si to veľmi dobre predstaviť. Už som videl aj predavačku plakať. Aj sa dosť menia zamestnanci. Niekto sa teší, že si našiel prácu, ale keď vidí výplatu, premýšľa, a hľadá si lepšie zamestnanie. Je to žalostný stav. Ako zákazník som značne trpezlivý pri nákupe, viem, aký stres prežívajú zamestnanci. A sú aj zlí zákazníci. Neraz nájdem na inom mieste v regáli pohodený výrobok, ktorý má byť v chlade. Tak sa znehodnotí, tým, že je na teplom mieste, pokazí sa mäso, syr. Nerozumiem tomu správaniu zákazníkov. Buď to robia zámerne alebo sú leniví vrátiť sa, a odložiť mäsový výrobok do chladiaceho miesta, kam patrí.

Archív: foto 1, foto 2, foto 3, foto 4, foto 5 a foto 6.
Skeptik
Zaslal: So august 11, 2018 10:37 am Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 972
Lemmy napísal(a):

Neraz nájdem na inom mieste v regáli pohodený výrobok, ktorý má byť v chlade. Tak sa znehodnotí, tým, že je na teplom mieste, pokazí sa mäso, syr. Nerozumiem tomu správaniu zákazníkov. Buď to robia zámerne alebo sú leniví vrátiť sa, a odložiť mäsový výrobok do chladiaceho miesta, kam patrí.

Možno to mysleli tak, aby sa ľudia nesprávali ako pakovia a neprekladali tovar v regáloch. Presne s tým som sa stretol nedávno aj ja a povedal som predavačke, že majú zeleninu medzi cestovinami. Odpovedala mi, že sa im to bežne stáva. Zmrzliny, čo majú byť v chladiacich boxoch nachádzajú pomiešané medzi iným tovarom. atď. Predavačky sú z toho nešťastné. Naviac im kradnú tovar. Nuž čo, pakovia. Ich inteligencia klesá závratným tempom. Dospelí vôbec nevedia počítať, že ich predbehne vo vedomostiach predškolák. O tolerancii ani nehovorím, lebo niektorí sa spávajú, ako keby ich vypustili z chlieva. Narobia taký krik v obchode, že ich počuť na sto metrov. Závratný pokles inteligencie sa predsa musí niekde prejaviť. Nedávno som skoro jedného zrazil na aute. Išiel skoro stredom cesty a ešte bol otočený chrbtom. Vôbec nereagoval na trúbenie a išiel si svojim tempom ďalej. Človek by povedal, že by nemal mať vôbec prístup na cestu, lebo sa správal horšie, ako malé decko. Trestaní sú ale len normálne mysliaci. Pako je vždy nevinný. Zrazil by som paka a sedel by som za chlapa. V pralese by ho už dávno zožrala nejaká šelma, pretože nemá pud sebazáchovy a chýba mu inteligencia. Civilizovaná spoločnosť zo svojich rezerv poskytuje ochranu mnohým, ale keď bude záťaž priveľká, nedokáže to už ťahať a systém ochrany sa zrúti a práve najslabší na to doplatia prví.

Zaslal: So august 11, 2018 10:48 am Odpovedať s citátom
No jo, vidím, že máš zmysel pre nevtipné vtipy. Very Happy

Malo tam byť napísané: Zákaz parkovania. Twisted Evil

Zaslal: St august 22, 2018 1:24 am Odpovedať s citátom
Kapitál – angažovaný mesačník

Už čoskoro! Má byť veľké písmeno U.

ročné 18 eur
polročné 9 eur (majú tam napísané pólročné a chýbajú medzery medzi číslami a eur).

Zaslal: Št október 25, 2018 6:42 am Odpovedať s citátom
Kto používa poštového klienta Thunderbird, tak nech skúsi nahlásiť túto drobnosť. Mne sa to nepodarilo.

Nahláste chybu

Myslíte si, že ste objavili problém s Thunderbirdom? Nahláste chybu, aby sme ju mohli opraviť. Tým, že nám pomôžete objaviť a opraviť chyby, robíte Thunderbird lepším pre všetkých.

Nájdená chyba:
Citácia:
Prispejte Thunderbirdu

Thunderbird je dôležitý open source a multiplatformový e-mailový klient s funkciou kalenára, ktorý je zdarma pre osobné použitie i pre firmy. Chceme, aby ostal bezpečný a neustále sa zlepšoval. Príspevok nám umožní najať vývojárov, zaplatiť za infraštruktúru a pomôže nám rozvíjať sa.

Má byť: kalendára a zadarmo.

Nie je to chyba v programe, ide len o maličkosť, že v slove kalendár chýba písmeno d.
Lemmy
Zaslal: Po november 12, 2018 9:27 am Odpovedať s citátom
Topky.sk: Hlina o komunálnych voľnách

Novinári z Topky.sk udelili Hlinovi komunálne voľno.

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Pridať novú tému

Prejdi na: