Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Nezaradené  ~  Dobyvatelia zo Skrivolandie.

Skeptik
Zaslal: Ne november 04, 2018 10:21 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 954
V niektorých štátoch sa zavádzajú podivné zákony, pomocou ktorých právoplatní vlastníci prichádzajú o svoj majetok. Zlodej má podľa nich väčšie právo na majetok, ako jeho pôvodný právoplatný majiteľ. Dobyvatelia zo Skrivolandie teda novodobými metódami rabovania prídu k majetkom. Každé rabovanie je antihumánne, teda proti ľuďom, ľudskosti a preto každé zavádzanie takýchto zákonov nemožno nazývať ani prívlastkami demokratické. Je to prejav agresivity a bezohľadnosti dobyvateľov. Ak som dobre počul, nejaký taký zákon, kde nový majiteľ, aj keď získal majetok podvodom má naň väčšie právo ,ako jeho podľa pôvodného práva skutočný majiteľ údajne prijali aj v Česku. Je to absurdné. Videl som dokument zo Španielska, kde majú tiež takúto právnu deformáciu. Ak sa niekto nasťahuje majiteľovi do domu a do 3 dní to neohlási, nemôže tohto novousadlíka z toho bytu vyhnať ani polícia. Dochádza tak k absurdným situáciám, kde títo nájazdníci využijú vzdialenie sa majiteľa a totálne zdevastujú byt a rozpredajú aj jeho zariadenie. Majiteľ sa môže dostať do svojho bytu len po mnohých mesiacoch chodenia po úradoch. Ak sa aj u nás zavedú takéto metódy, asi si vie skoro každý domyslieť, aké následky to bude mať. Už teraz tu síce máme mnohé deformácie, ale takéto niečo je už doslova právnické rabovanie a legalizácia zločinu. Je zlé, ak prestaneme žiť v Právolandii a obsadia nás Skrivolandovia. Pred nimi veru nie je nič v bezpečí, žiadny majetok, ale ani ženy a deti.

Zaslal: Ut november 06, 2018 5:01 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 954
Na divokom západe platilo, že zbraň je zákon. Ak mal nejaký bandita zbraň, tak si teda vynútil právo na všeličo. V súčasnosti začína platiť, že zákon je zbraňou. Zákon v rukách banditov teraz začína mať teda podobný ekvivalent, ako kedysi zbraň. Tento právny banditizmus svedčí o zvrátenosti spoločností, kde slušní ľudia prestávajú mať miesto na život, pretože banditi ich podobne, ako na divokom západe terorizujú, oberajú o majetok a prípadne aj doslova likvidujú.

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: