Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  TvojOponent

Lemmy
Zaslal: Po september 24, 2018 11:44 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6893 Bydlisko: Mám.
TvojOponent napísal(a):
Základnou črtou inteligencie je schopnosť rozlišovať pravdu od nepravdy.

Cením si na tebe túto tvrdú sebakritiku. Ale už z toho, čo píšeš, by malo byť ľuďom jasné, že ti chýba inteligencia. Nemusíš to verejne zdôrazňovať. Trochu skromnosti by ti neuškodilo. Laughing

Zaslal: Po september 24, 2018 3:54 pm Odpovedať s citátom
uchostrapate napísal(a):
Lemmy trapne robiš si tu reklamu na tvoju stranku a kde je kazdemu uz zname, ze si robiš z huby riť. Čo viem, napadol si tam Luis Pompe ze je to TvojOponent a dokonca aj inak si znemoznoval . Ked bolo dokazane ze klames a TvojhoOponenta vidis uz vsade a v kazdom co s ttebou nesuhlasi tak OSPRAVEDLNIT sa ti je problem . Chudak jeden ! A teda hanba ti velavazeny klamar a nefer clovek Parada

Katolícka neinteligentná fanatička, podobná tomu zákernému TvojOponentovi z RKC, opäť táraš nezmysly. Nejde o žiadnu reklamu. Tak som sa rozhodol, že ako na DF.sk, ani v Lipke nebudem diskutovať. Len, keď ma bude niekto ohovárať, ako teraz ty, tak tu sa slobodne vyjadrím, a tam len dám odkaz na moju odpoveď. Len tu hľadaj moje odpovede na tvoje kresťanské zákernosti.

A trápna si len ty, lebo si zároveň aj silne nechápavá.

Viac ako Pozri s odkazom na tunajšie odpovede odo mňa na Lipke a DF.sk nečakaj!

Zaslal: Ut september 25, 2018 1:36 pm Odpovedať s citátom
Nebudem komentovať tvoju falošnú hru. Nemáš pravdu, a tiež klameš. Mne nemusíš vysvetľovať, čo je ohováranie, nad týmto slovom nech sa zamyslí kresťan TvojOponent, a pokojne nad tým slovom aj ty uvažuj.

Zaslal: Ne september 30, 2018 12:12 pm Odpovedať s citátom
Keď kresťan (katolík) klame

Kresťan, katolík, klamár. Tri K. Podľa KKK, Katechizmu katolíckeho klamára.

Je žalostné, že sa kresťan (katolík) nezmôže na viac, než na klamstvo o druhých ľuďoch.
Kresťan (katolík) napísal(a):
Lemmy je príklad ateistu, ktorému jeho slepá viera v neexistenciu božiu…

Ouch

Nezmysel.

Nemám slepú vieru v to, čo hlása tento zákerný kresťan.

V prípade toho kresťana platí: Zlodej kričí, chyťte zlodeja!

A kresťan Tvojoponent ako klamár svoje klamstvo sa snaží preniesť na mňa. Bránim sa proti takému podlému šíreniu klamstva o mne.

To, že chudák Tvojoponent má slepú náboženskú vieru, že slepo verí tomu, čo hlása RKC, je jeho osobný problém, nech sa s tým vyrovná, ako chce. On si to uvedomuje, že slepo verí, lebo nemá žiaden rozumný argument pre svoju vieru v boha. A preto sa snaží aj druhých osočovať, aby sa ukojil, že aj oni len slepo veria ako on. Ale to je len jeho mentálny a psychický problém. Naopak, som veľmi rád, že nie som ako tento kresťanský ohovárač. Nemám slepú vieru. Môj názor je postavený na racionalizme.

Zaslal: Ne september 30, 2018 12:19 pm Odpovedať s citátom
Tvojoponent napísal(a):
Nepozriem…

Ani teraz nemáš pravdu, ale už to neriešim. Bojíš sa pravdy, preto sa takto vyjadruješ.

Zaslal: Ne september 30, 2018 12:36 pm Odpovedať s citátom
Kde sa to začalo?
Fénix napísal(a):
Môže trpieť duša obezitou? Čo ak sa duša nafúkne?

Neodpovedala si mi na otázku o duševnej obezite.

EnaXnaY napísal(a):
Ale je aj opačný extrém - anorexia duše - prílišná pokora

A súhlas dal kresťan Tvojoponent.
Reagoval som.
Lemmy napísal(a):
Môže. Schizofrenik má obéznu dušu. Verí tomu, že čo sa odohráva v jeho mozgu, že to je skutočnosť mimo jeho mozgu.

A teba duch svätý oplodnil schopnosťou trepať nezmysly.

Toho sa chytil administrátor fóra.
EnaXnaY napísal(a):
Lemmy, diskutuj k téme

Nebudem akceptovať keď sa budeš navážať do diskutérov

Zaujímavé, že mu katolík Tvojoponent dal súhlas. Ešte zaujímavejšie je, že toto považujú za vulgárne vyjadrenie. Typickí tmári so stredovekým inkvizítorským myslením. V Španielsku je dodnes platný zločinecký zákon o rúhaní. Dúfam, že raz bude zrušený. Hanba, že ho ešte nezrušili.

Zbytočne som sa bránil.
Lemmy napísal(a):
Môj príspevok je k téme, nakoľko sa skúma obezita duše.

A na to administrátor.
EnaXnaY napísal(a):
Lemmy neser ma

Ak budeš rýpať do diskutérov tak to pre teba skončí zle

Tak som to ukončil, uzavrel.
Lemmy napísal(a):
Dobrú noc, toto je tu moja posledná poznámka. Čo si o sebe namýšľaš, mňa tu jednoducho surovo urážajú klamstvami, a mám byť ticho?

A odvtedy, ak to považujem za nutné, reagujem už len tým istým spôsobom, ako na DF.sk.

Je to môj spôsob bojkotu, protestu. Bránim sa proti klamstvám, proti ohováraniu… A keď sa administrátorovi fóra Lipka čosi nepáči na slove oplodnil alebo slove trepať, alebo slove nezmysly, jeho vec.

Zaslal: Ne september 30, 2018 1:12 pm Odpovedať s citátom
Kresťan? Katolík? Tvojoponent, keď už hlásaš, že sa na odkaz nepozrieš, lebo je to proti tvojim pravidlám, OK, ale to len svedčí o tom, že si pokrytec. Lebo: Prečo takto nekritizuješ to uchostrapaté? Veď vytvoril tému len s odkazom.

Takže, kým nejaký nábožný človek vytvorí tému len s jedným odkazom, tak to ti nevadí. Ale v mojom prípade, keď protestujem, tak ti to zrazu vadí.

Koľké pokrytectvo. Zvykaj si! Inak nebude, kým budem protestovať proti grobianom.

Zaslal: Ne september 30, 2018 4:51 pm Odpovedať s citátom
Tvojoponent napísal(a):
Kauza vzbury kňaza proti celibátu na Slovensku nemala dlhé trvanie. Michal Lajcha, správca farnosti z Kľaku, bol nakoniec suspendovaný.

Na krátky čas Lajcha poslúžil ako palica na Cirkev. Odhalenie pamätnej dosky na fare ženatému kňazovi, ktorý zachránil 300 ľudí počas vojny, malo byť dostatočnou kulisou na útok voči katolíkom.

Opäť tvoje pokrytectvo. Keď teba niekde zakážu, tak kňučíš, havkáš, besnieš, že cenzúra. Keď sa vyjadrí nejaký kňaz, ale tak, že tebe to nevyhovuje, už to nepovažuješ za cenzúru. Čo je iné, než cenzúra, ak niekoho suspendujú? Veď to je taká cenzúra až až, snaha umlčať človeka.

Aj preto sa mnoho ľudí bojí povedať svoj názor, lebo majú strach, že prídu o základ živobytia, o prácu. Ale ty si pokrytec par excellence. Zrazu sa vytešuješ z cenzúry. Lebo teba konkrétne sa táto forma cenzúry netýka. Ty vieš plakať a bľačať len vtedy, keď teba z nejakej diskusie vykopnú. A ešte sa s tým chváliš na svojej stránke.

Zaslal: Ne september 30, 2018 10:55 pm Odpovedať s citátom
Tvojoponent alias Cyprian Cibrinka (a držiteľ mnohých ďalších prezývok, multikulti), ty nevidíš, ako často klameš. Najprv si uverejnil klamstvo, že Hana Fábry chce zabíjať židov, ktorí uverili v Krista. Ale zrejme ťa na toto klamstvo niekto upozornil, keď neskôr si pozmenil svoj názor, aj keď stále s podstrčeným nejakým ďalším klamstvom.
Tvojoponent alias Cibrinka napísal(a):
Ateistka Fábryová chce zničiť RKC…

Aha, aký veľký významový posun. Už nechce podľa klamára zabíjať židov, ale len zničiť (odstrániť) náboženskú organizáciu. Podobne, ako sa dá vytrvalou kritikou zničiť (odstrániť, znížiť význam) politické strany.

Hryzká svedomie, že si sa opravil? Aj keď vzápätí si fauloval zmienkou o Hitlerovi, ktorého tak výdatne na svojej stránke propaguješ.

Si príliš prehľadný, ako sa snažíš svojimi rečami manipulovať s čitateľmi. Predpokladám, že je málo takých naivných, čo ti naletia.

Lebo tiež si napísal o tom, ako kňaz podľa teba naletel na hoax.
Tvojoponent napísal(a):
To, že sa niekto nechá oklamať, neznamená, že úmyselne šíri novinársku kačicu. Musíš dokázať úmysel, inak je to rovnako obeť.

Aj ty sa snažíš šírením klamstiev vytvárať obete.

Rozdiel tu však je, ty zámerne, úmyselne, šíriš klamstvá. Ty chceš, aby boli obete.

Zaslal: Po október 01, 2018 11:22 am Odpovedať s citátom
Neznaboh Tvojoponent napísal(a):
Kde sa stráca u ateistov to povestné “sloboda, rovnosť, BRATSTVO”?

Kde si si prečítal, že Martin Vančo je ateista? A prečo si v otázke dal množné číslo (ateista – ateistov)? Koho ešte máš na mysli?

Zaslal: So október 06, 2018 12:09 am Odpovedať s citátom

Secular Creed SVK napísal(a):
Joseph Goebbels – jediný nacista, ktorého Rímskokatolícka cirkev exkomunikovala. Prečo?

Pretože si vzal za ženu protestantku.

Oriešok pre katolíka.

Archív.

Zaslal: Pi november 02, 2018 11:11 am Odpovedať s citátom
Kat kresťan, ktorý používa rôzne prezývky, ako TvojOponent, Cyprian Cibrinka, Marian na OSACR.cz, uverejnil 23. 10. 2018 hanopis na Eduarda Chmelára s názvom Komu, čomu a prečo sa klania ateista Chmelár?
Kat kresťan napísal(a):
Ak by si chcel pripomenúť hrdinstvo Šuleka a Holubyho, mohol spomínať aj pri dobrom vínku kdesi vo vinárni.

Zrejme súdi podľa seba, a kdesi na fare sem-tam popíja omšové vínko, keď si chce pripomenúť hrdinstvo svätého Juraja, ako bojoval s drakom. Twisted Evil
Kat kresťan napísal(a):
Skutoční ateisti nepotrebujú chodiť na cintoríny a tam, nad kôpkou zahnívajúceho mäso spomínať na svoje mamičky či detičky.

Veru, poriadne preukazuje svoje kresťanské vlastnosti. Evil or Very Mad

Som rád, že na pletky kat-kresťana reagoval aspoň jeden ateista. Ja už som toľkokrát reagoval na toho kat-kresťana, že sa snažím nevšímať si jeho táraniny a urážky.
Ateistický laik 2. 11. 2018 napísal(a):
Klania sa mučeníkom slovenskej slobody?

Mučedníkům se určitě neklaní. To je terminologie věřících. Šuleka a Holubyho neznám, takže nevím proč a za jakých okolností zemřeli.

A myslíte si, že o to stoja?

Opětně špatně. Nejsou, tak o to nemůžou stát. To je váš náhled věřících.

Môže ateista preukazovať úctu ľuďom po smrti?

Může, proč by nemohl? Ona je to spíš úcta k činům a myšlenkám, které dotiční (jmenovaní na památníku) prosazovali a kvůli kterým umřeli.

Nie je to v rozpore s ateizmom?

Ne, proč by mělo?

Beru to tak, že dotyčný Chmelár fotografií chce vyjádřit, že se hlásí k myšlence těch zemřelých.

Archív.

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 34 z 34
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
Pridať novú tému

Prejdi na: