Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  O čom sa píše?  ~  Ján Parada: Pozor na trola Egona

TvojOponent
Zaslal: So august 11, 2018 10:40 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1750
http://humanisti.sk/view.php?nazevclanku=pozor-na-trolla-egona&cisloclanku=2018080036

Čo je to milá kedveš? Very Happy Lebo neviem prekonvertovať cenu ateistu vo výške jedného milého kedveša na eurá Very Happy

Zrejme to bude tým, že "mila kedves" je "veľmi milé" Very Happy

Takže trolujúci ateisti sú Vám veľmi milí? Shocked Very Happy Very Happy Very Happy

Ó, mily kedves, ó, mily szěp = Oh, ako pekné, oh, tak pekné

Zaslal: So august 11, 2018 11:03 pm Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6887 Bydlisko: Mám.
Aj Toli sa opýtal, čo je kedveš. Jemu som poskytol toto vysvetlenie: kedveš (ženský rod) ⟨z maďarčiny⟩ subšt. iba vo fraz. spojení – na milú kedveš; čiže nanič: je ti to aj tak na milú kedveš (je ti to aj tak nanič); služby sú tu na milú kedveš; ako sa máš? – ale, na milú kedveš!

Zaslal: So august 11, 2018 11:15 pm Odpovedať s citátom
Very Happy Ono to nemusí byť v rozpore s tým, čo som napísal - na milú kedveš - na milú milotu - proste na efekt - navonok je niečo pekné a milé, no v skutočnosti je to nezmyselné. Niečo ako gýč tváriaci sa, že je na niečo, hoci je to na nič.
Len nerozumiem, prečo sa zdráhate používať slová z našej krásnej ľúbozvučnej slovenčiny?

Zaslal: So august 11, 2018 11:20 pm Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Very Happy Ono to nemusí byť v rozpore s tým, čo som napísal - na milú kedveš - na milú milotu - proste na efekt - navonok je niečo pekné a milé, no v skutočnosti je to nezmyselné. Niečo ako gýč tváriaci sa, že je na niečo, hoci je to na nič.
Len nerozumiem, prečo sa zdráhate používať slová z našej krásnej ľúbozvučnej slovenčiny?

Sedíš si na kábli.

Výraz „na milú kedveš“ je preto v slovníku slovenského jazyka, lebo ide o zaužívaný výraz. Pre teba je cudzí podobne ako ti je cudzia logika, preto to zbytočne a trápne komentuješ. Jednoducho, si tiež taký troll.

Zaslal: Ne august 12, 2018 1:00 am Odpovedať s citátom
To, že je niečo zaužívané neznamená, že nie je vhodné to nahradiť niečím zrozumiteľnejším. Zase vám zlyháva logika?
Je to výraz cudzieho pôvodu. Ale veď ak nechcete kultivovať vlastný jazyk... Kľudne používajte aj popcorn Very Happy
Ja nie som xenofób Very Happy

Zaslal: Ne august 12, 2018 8:26 am Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
To, že je niečo zaužívané neznamená, že nie je vhodné to nahradiť niečím zrozumiteľnejším. Zase vám zlyháva logika?
Je to výraz cudzieho pôvodu. Ale veď ak nechcete kultivovať vlastný jazyk... Kľudne používajte aj popcorn Very Happy
Ja nie som xenofób Very Happy

Nie si xenofób, si táraj a tiež troll. Keď nemáš nijaký argument, tak aspoň čosi melieš. Len, aby si niečo napísal, aj keď to nemá žiaden význam. Logika je ti cudzia, v tom význame, že nevieš poriadne, čo je logika. Ty si radšej kultivuj logiku, lebo máš značné medzery.

Zaslal: Ne august 12, 2018 8:40 am Odpovedať s citátom
Trol je človek, ktorý rozbíja diskusiu odvádzaním pozornosti. Trolom nie je človek, ktorý poukazuje na omyly v diskusii. Vy neviete nielen čo je logika, ale ani trol.
Poukázal som na nevhodné použitie spojenia maďarského pôvodu. To je všetko. Vaša pýcha spočíva v tom, že ste to vzali ako osobnú urážku. No aj v inom - na to Vás už upozornili desiatky iných ľudí. Mylne si namýšlate, že máte patent na logiku a všetci okolo Vás sa ňou neriadia. Stlačte si ten noštek bez zjavnej prítomnosti božej dolu, lebo vám doň nielen naprší, ale aj napadá priemyselný smog.

Zaslal: Ne august 12, 2018 8:43 am Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Trol je človek, ktorý rozbíja diskusiu odvádzaním pozornosti. Trolom nie je človek, ktorý poukazuje na omyly v diskusii. Vy neviete nielen čo je logika, ale ani trol.
Poukázal som na nevhodné použitie spojenia maďarského pôvodu. To je všetko. Vaša pýcha spočíva v tom, že ste to vzali ako osobnú urážku. No aj v inom - na to Vás už upozornili desiatky iných ľudí. Mylne si namýšlate, že máte patent na logiku a všetci okolo Vás sa ňou neriadia. Stlačte si ten noštek bez zjavnej prítomnosti božej dolu, lebo vám doň nielen naprší, ale aj napadá priemyselný smog.

Horenos kresťanský, lenže ty nepoukazuješ na nejaký omyl. Ty táraš bludy okolo slova kedveš. Razz Vytváraš smog, teda trolluješ.

Zaslal: Ne august 12, 2018 8:46 am Odpovedať s citátom
Vám sa to tak môže javiť, lebo nie ste schopný sebareflexie. Akúkoľvek kritiku beriete ako urážku - navštívte svojho lekára na ehm "duševné" zdravie. Slovné spojenie na milú kedveš je nevhodné od humanistu - lebo ním už znevažujete ľudskú dôstojnosť iného ateistu. Nebudete mi veriť, ale aj ľudia s iným názorom si zasluhujú úctivé jednanie.

Zaslal: Ne august 12, 2018 8:56 am Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Vám sa to tak môže javiť, lebo nie ste schopný sebareflexie. Akúkoľvek kritiku beriete ako urážku - navštívte svojho lekára na ehm "duševné" zdravie. Slovné spojenie na milú kedveš je nevhodné od humanistu - lebo ním už znevažujete ľudskú dôstojnosť iného ateistu. Nebudete mi veriť, ale aj ľudia s iným názorom si zasluhujú úctivé jednanie.

Horenos eštebácky katolík. Ďalší tvoj omyl! Omyly za omylmi píšeš. Kde, ako ťa urážam? A netáraj nezmysly, že slovom kedveš znevažujem. Ty sám vlastnými slovami, vyjadreniami, sa znevažuješ. Môžeš byť šťastný, že na tvoje bulvárne pletky vôbec reagujem. Ty si totiž pre svoju podlosť a zákernosť, neúctu k ľuďom, vlastne ani nezaslúžiš toľkú moju pozornosť, ktorú ti venujem. Človek, ktorý dodnes žije, a ty o ňom napíšeš, že mu praješ smrť? Aký máš charakter? Charakter Ustašovca!!! Aj presný dátum uvedieš. Vyžívaš sa v konečníku. A mne potom niečo hovor o úcte. Ty si tak neúctivý človek, že môžeš byť rád, že sa ti venujem.
Tvojoponent napísal(a):
Nedávno naši trúchliaci ateisti sa rozlúčili s tkanivami ľudských tiel, v ktorých za života prebývali indivíduá ako Čelko či Hubeňák. A za pár dní zakopú telo Škodu a Reháka.

Tieň Čelkovho konečníka sa premietal cez vitrínu na vypreparovanú postavu akéhosi muža čítajúcu knižku Nemnožme sa! Ano! Je to on! Precízna práca čínskych patológov síce zmenila rozobratý hrudný kôš exponátu na nepoznanie jeho majiteľa, ale tvár bola vypreparovaná precízne. Rastislav Škoda († 12.11.2017) bol ako živý.

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: