Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Nezaradené  ~  Recepty

TvojOponent
Zaslal: So august 04, 2018 6:17 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1750
Citácia:
Kto na Slovensku vyrába z pôvodných slovenských rastlín bambusové varešky? Ak som to dobre pochopil, že ide o bambus. Sám som zvedavý, aké tipy ponúkne.

TvojOponent používa drevené náradie kúpené od remeselníka na trnavskom jarmoku. A plastom sa nevyhýbam, ale uprednostňujem recyklovateľné materiály. Vzorec kúpy "účelnosť - cena - životnosť - kvalita - ochrana životného prostredia"

Ten típek, na ktorého si naletel, sem vložil reklamu. Ty si to nerozpoznal?

V skupine Turistika na Slovensku sa občas objaví akože zvedavec pýtajúci sa na dobrú horskú obuv , na topánky na turistiku a potom akože sa spýta na tie, čo našiel na internete a dá link. Je to prezieravá skrytá reklama. Na to ale sekulárni humanisti nedorástli. Chce to viac skúseností s ateizmom...

Zaslal: Ne august 05, 2018 8:57 am Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6816 Bydlisko: Mám.
TvojOponent napísal(a):
Citácia:
Kto na Slovensku vyrába z pôvodných slovenských rastlín bambusové varešky? Ak som to dobre pochopil, že ide o bambus. Sám som zvedavý, aké tipy ponúkne.

TvojOponent používa drevené náradie kúpené od remeselníka na trnavskom jarmoku. A plastom sa nevyhýbam, ale uprednostňujem recyklovateľné materiály. Vzorec kúpy "účelnosť - cena - životnosť - kvalita - ochrana životného prostredia"

Ten típek, na ktorého si naletel, sem vložil reklamu. Ty si to nerozpoznal?

V skupine Turistika na Slovensku sa občas objaví akože zvedavec pýtajúci sa na dobrú horskú obuv , na topánky na turistiku a potom akože sa spýta na tie, čo našiel na internete a dá link. Je to prezieravá skrytá reklama. Na to ale sekulárni humanisti nedorástli. Chce to viac skúseností s ateizmom...

Neboj sa, viem, že mu ide o reklamu. A čo? Ty tu haluzíš reklamy na bludy jedna radosť. Tiež si taký típek, len aktívnejší ako on. Jeho uspokojilo, že tu má vložený jeden odkaz. Nepamätám, žeby si na df.sk kritizoval takto vkladné reklamy, a tam sa to hemží reklamami. Tu je ich len zopár. Takže tvoj názor je k ničomu.

A nevyjadril si sa k výrobe bambusových pomôcok na varenie na Slovensku. Takže celý tvoj komentár je o ničom, je zbytočný.

Zaslal: Ne august 05, 2018 4:20 pm Odpovedať s citátom
Na DF.sk už nechodím práve kvôli reklame. Príležitostne vám chodím upraviť tlak na Lipku. Very Happy
Môj vzťah k spotrebnému tovaru som naznačil. Dávam drevenému náradiu prednosť, z trhoviska. To je tak trošku aj radosť, ak si medzi remeselníkmi môžme čosi kúpiť a porozprávať sa s nimi. Veci, ktoré už mám, nevyhadzujem len preto, že nespĺňajú enviromentálne kritériá. Je rovnakým priestupkom proti udržateľnému svetu vyhadzovať veci z ideologických dôvodov. Mám aj plastovú naberačku. Sadu dúhových plastových pohárkov z Ikei, kuchynský robot (dar)...
Ako skúsený keramik som si veľa vecí porobil sám. Každý predmet je samostatným príbehom.
Pred pár dňami sa mi ulomil držiak na panvici a premýšľam, či by sa to nedalo nejako prišroubovať. Nerád veci vyhadzujem a ak ano, tak upredňostňujem náš zberný dvor - separujem.
Netuším, prečo by som mal nahánať bambusové náradie. Ak mi ho niekto podaruje, poteším sa, ale opäť zopakujem - praženicu zamiešam aj doma opracovanou lopatkou.

Zaslal: Ne august 05, 2018 6:29 pm Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Na DF.sk už nechodím práve kvôli reklame. Príležitostne vám chodím upraviť tlak na Lipku. Very Happy
Môj vzťah k spotrebnému tovaru som naznačil. Dávam drevenému náradiu prednosť, z trhoviska. To je tak trošku aj radosť, ak si medzi remeselníkmi môžme čosi kúpiť a porozprávať sa s nimi. Veci, ktoré už mám, nevyhadzujem len preto, že nespĺňajú enviromentálne kritériá. Je rovnakým priestupkom proti udržateľnému svetu vyhadzovať veci z ideologických dôvodov. Mám aj plastovú naberačku. Sadu dúhových plastových pohárkov z Ikei, kuchynský robot (dar)...
Ako skúsený keramik som si veľa vecí porobil sám. Každý predmet je samostatným príbehom.
Pred pár dňami sa mi ulomil držiak na panvici a premýšľam, či by sa to nedalo nejako prišroubovať. Nerád veci vyhadzujem a ak ano, tak upredňostňujem náš zberný dvor - separujem.
Netuším, prečo by som mal nahánať bambusové náradie. Ak mi ho niekto podaruje, poteším sa, ale opäť zopakujem - praženicu zamiešam aj doma opracovanou lopatkou.

Dal si nadpis svojmu príspevku: U bambusu nepozorujeme boha - je teda ateistom. Archivujem. Dávaj si pozor, aby sa ti nezdvihol tlak. Aj u dreveného náradia nespozoruješ boha. Hádam teraz nevyhodíš všetko z bytu len preto, lebo z tvojich ideologických dôvodov ide o ateistov.

Ouch Eru

Zaslal: Ne august 05, 2018 7:44 pm Odpovedať s citátom
Very Happy Nevyhodím, lebo ja sa neriadim Tvojimi definíciami Very Happy

Zaslal: Ne august 05, 2018 8:00 pm Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Very Happy Nevyhodím, lebo ja sa neriadim Tvojimi definíciami Very Happy

To nie je moja definícia, ale tvoja. Ty tvrdíš, že bambus je ateista. Takže aj drevo je ateista. Twisted Evil

Cením si, že ateistov (bambusy a drevo) nevyhodíš z bytu. Very Happy Si vyšľachtený harakter. Laughing

Zaslal: Št august 16, 2018 2:21 pm Odpovedať s citátom
Vychádzam z vašej definície ateizmu, podľa ktorej ateizmus je neprítomnosť viery v boha. Ale ak myslíte, že bambus je sektár... Vy ma už ničím neprekvapíte.

Panvicu som opravil šroubom so zapustenou hlavičkou a môže slúžiť ďaľších 25 rokov Smile

Nejaký nový recept nedáte? Very Happy Môžete použiť neveriace suroviny....

Zaslal: Št august 16, 2018 3:56 pm Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Vychádzam z vašej definície ateizmu, podľa ktorej ateizmus je neprítomnosť viery v boha. Ale ak myslíte, že bambus je sektár... Vy ma už ničím neprekvapíte.

Panvicu som opravil šroubom so zapustenou hlavičkou a môže slúžiť ďaľších 25 rokov Smile

Nejaký nový recept nedáte? Very Happy Môžete použiť neveriace suroviny....

Vedieš trápne trollovanie. Ale je to tvoja vec. Ukazuj, aký si.

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 2 z 2
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Pridať novú tému

Prejdi na: