Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Etika humanizmu – humanistika  ~  Humanistická etická výchova

Geometria
Zaslal: So august 04, 2018 12:59 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
Založený: 03 august 2018 Príspevky: 8
Lemmy napísal(a):
Prečo nie je Geometria proti kresťanovi, ktorý sa neslušne a vulgárne (hrubo) vyjadruje o druhých ľuďoch? Prečo Geometria mlčí, keď kresťan sa vŕta v konečníku profesora? (Už zomrel.) Keď kresťan praje smrť človeku s presným dátumom úmrtia? Pritom ten človek žije naďalej po tomto ním určenom dátume úmrtia. To nie sú urážky? Najprv je potrebné prečítať si hrubé vyjadrenia od toho kresťana, a potom čosi kritizovať.

Pretože Lemmy tu má viac ako 54% príspevkov. Náhodne som si prešla príspevky Lemmyho, najaktívnejšieho diskutéra, a narazila som vo viacerích na verbálnu agresivitu, ktorá je v rozpore s diskusnými podmienkami fóra.

Čo spravil alebo nespravil TvojOponent, to ešte neviem (Lemmyho hodnotenie Oponenta neviem posúdiť), teda k nemu sa vyjadriť nemôžem. Ale aj prípadná neslušnosť Oponenta, ešte neoprávňuje iných, aby tiež boli neslušní.

Alebo si zmeňte podmienky fóra a povoľte "odôvodnené" urážanie, zosmiešňovanie a ponižovanie ostatných členov diskusného fóra Smile :

Citácia:
2. Vo verejnej diskusii ako aj v súkromných správach sa nedovoľuje BEZDÔVODNÉ urážanie, zosmiešňovanie a ponižovanie ostatných členov diskusného fóra. Autor takýchto príspevkov bude na svoje priestupky upozornený a pokiaľ bude aj naďalej porušovať toto pravidlo, bude mu zamietnutý ďalší prístup. Pri verejnom diskutovaní sa očakáva slušné správanie a neočakáva sa používanie vulgárnych výrazov.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Geometria
Zaslal: So august 04, 2018 1:11 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
Geometria napísal(a):
To nebol návrh, ale sťažnosť na Lemmyho neslušné spôsoby. Čakám, že sa k tomu vyjadrí admin Smile

Alebo sú admin a Lemmy tá istá osoba? Smile

To NEvyjadrenie sa k identite mám chápať ako potvrdenie, že Lemmy a administrátor sú totožní? Smile
Lemmy
Zaslal: So august 04, 2018 4:25 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7169 Bydlisko: Mám.
Geometria napísal(a):
Geometria napísal(a):
To nebol návrh, ale sťažnosť na Lemmyho neslušné spôsoby. Čakám, že sa k tomu vyjadrí admin Smile

To NEvyjadrenie sa k identite mám chápať ako potvrdenie, že Lemmy a administrátor sú totožní? Smile

Nie, je potrebné to chápať ako paranoju. Pretože je choré zaoberať sa takými pletkami na fóre. Navrhujem vecne diskutovať, a nezaoberať sa policajnými praktikami à la SIS.

Aký význam má trollovať len osobitne mňa, a ignorovať chrapúnstvo kresťana s prezývkou Tvojoponent? To psychické nasadenie len na moju osobu je očividne choré. Chorý človek si to však neprizná. Crying or Very sad

Naposledy upravil Lemmy dňa So august 04, 2018 4:29 pm, celkom upravené 1 krát.

Zaslal: So august 04, 2018 4:28 pm Odpovedať s citátom
Geometria napísal(a):
Citácia:
2. Vo verejnej diskusii ako aj v súkromných správach sa nedovoľuje BEZDÔVODNÉ urážanie… a neočakáva sa používanie vulgárnych výrazov.

Veď je to tam zdôraznené, že bezdôvodné sa nedovoľuje. A neočakáva sa používanie vulgárnych výrazov. Tak, aký je problém?

Zaslal: So august 04, 2018 4:31 pm Odpovedať s citátom
Nevyjadrujem sa vulgárne. Zato katolík (kresťan) Tvojoponent použil výraz p a vybodkovaný slovný výraz. Takže bude rozumnejšie zamerať svoju energiu na skutočných vulgárnych ľudí ako je napríklad kresťan Tvojoponent.

Zaslal: So august 04, 2018 5:21 pm Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1763
Lemmy (=admin) sa samozrejme vulgárne vyjadruje, no má už takú hrubú hrošiu kožu, že stratil schopnosť to rozpoznať.

Zaslal: So august 04, 2018 6:14 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
Lemmy napísal(a):
Geometria napísal(a):
Citácia:
2. Vo verejnej diskusii ako aj v súkromných správach sa nedovoľuje BEZDÔVODNÉ urážanie… a neočakáva sa používanie vulgárnych výrazov.

Veď je to tam zdôraznené, že bezdôvodné sa nedovoľuje. A neočakáva sa používanie vulgárnych výrazov. Tak, aký je problém?

To BEZDÔVODNÉ v podmienkach diskusie nemáte, to slovo bolo len v mojom návrhu na zmenu.

Lemmy napísal(a):
Geometria napísal(a):
Geometria napísal(a):

Nie, je potrebné to chápať ako paranoju.

Koho paranoju?

Lemmy napísal(a):
To psychické nasadenie len na moju osobu je očividne choré. Chorý človek si to však neprizná. Crying or Very sad

Žiadne nasadenie, len zvedavosť ako funguje toto fórum... a na Lemmyho osobu len kvôli tým 54% príspevkov.
Geometria
Zaslal: So august 04, 2018 6:36 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
TvojOponent napísal(a):
Lemmy (=admin)

Oponent, odkiaľ máte tú informáciu?
TvojOponent
Zaslal: So august 04, 2018 6:46 pm Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1763
Lemmy má výnimočné postavenie na fóre, lebo iní účastníci diskusie nedokážu vkladať fotografie a on to dokáže. Lemmy, alias Ján Parada, patrí medzi málo blogerov, ktorí píšu na bráne Humanisti.sk a toho istého blogera nájdete aj na http://www.zosity-humanistov.sk/ v časti vľavo nájdete toho istého pána ako "technickú podporu"

Zaslal: Ne august 05, 2018 7:44 am Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Lemmy má výnimočné postavenie na fóre, lebo iní účastníci diskusie nedokážu vkladať fotografie a on to dokáže. Lemmy, alias Ján Parada, patrí medzi málo blogerov, ktorí píšu na bráne Humanisti.sk a toho istého blogera nájdete aj na http://www.zosity-humanistov.sk/ v časti vľavo nájdete toho istého pána ako "technickú podporu"

Omyl, aj ty môžeš, každý môže vkladať obrázky.

Na to slúži značka Img.

Príklad:
kód:
[img]tu bude webový odkaz na daný obrázok, ktorý chceš vložiť, napríklad http://www.humanisti.sk/image/freestyle/logo_humanisti.gif; a bude svietiť hore v lište Img*, to znamená, že je potrebné ešte raz kliknúť na Img*, čím sa daná značka uzavrie.[/img]

A už len Odoslať (príspevok), a obrázok (fotografia) sa v príspevku zobrazí.

Zaslal: Po október 14, 2019 9:01 pm Odpovedať s citátom
Mohol by som to vložiť kamkoľvek, do hociktorej témy o náboženstve alebo o pravde. Je to jedno, nedôležité. Ide mi o iné. Janko2005 píše veľa podnetných úvah, myšlienok. Ale v jednej konkrétnej veci to nie je celkom tak, ako hovorí.
Janko2005 napísal(a):
Ateistický humanizmus je demokratický, neteistický, teda pravdivý životný postoj…

Pravdivý je ktorýkoľvek životný postoj, ak ho opíšeme pravdivo, teda presne tak, ako je v skutočnosti realizovaný životný postoj v konkrétnych situáciách. Teda, v tomto zmysle je pravdivý aj židovský, kresťanský, či moslimský životný postoj (hociktorý náboženský postoj, ktorý sa drží svojej ideológie). Veď všetci sa držia toho svojho náboženstva.

Slovo pravdivý by som vo vete vynechal.

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 11 z 11
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Pridať novú tému

Prejdi na: