Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  Demokracia

Skeptik
Zaslal: Št august 02, 2018 7:57 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 869
Lemmy napísal(a):
Už to nebude demokracia, keď sa presadí vôľa jedného

Citácia:
Danko sa vyjadril:
Existenciu ĽSNS považuje za veľký problém Slovenska, za ktorý sa hanbí. “Prichádza čas, kedy Slovensko musí zmeniť Trestný zákon. Začala sa vojna s vami, pán Kotleba, vojna, akú som viedol s Jánom Slotom. Ak mám byť ďalej predsedom NR SR, ja sa za vás v zahraničí hanbiť nebudem,” dodal a zopakoval, že ešte tento rok na jeseň pripraví SNS zmeny Tretného zákona, v ktorom bude presne zadefinovaný pojem antisemitizmu.
“Nechápem, kto ich môže voliť”

Pán Danko chce určovať, ktorá strana na Slovensku bude existovať. Ďalší slovenský politik ktorý by chcel byť diktátor? Jeden človek a chce rozhodovať o zrušení tuším okolo 200 000 voličských hlasov. Čo ak by sa to stalo práve jeho strane, keby ju niekto chcel zrušiť? Sám teda potvrdil, že politické strany sú škodlivé a je potrebné zrušiť všetky, pretože zvádzajú ľudí k diktatúrnym praktikám. Ja tiež nechápem, ako môže niekto tieto strany voliť.
Keď bol Danko v Rusku, tak ani slovíčkom sa mu nezachcelo bojovať proti protiruskej propagande. Po návšteve Izraela zareagoval okamžite a chce meniť zákony. Nuž selekcia neviedla nikdy k dobrým medzinárodným vzťahom. Selekciu ukázal aj v snahe zvýhodňovanie niektorých podnikateľských skupín. Ako k tomu prídu iní? Selekcia je už síce rozbehnutá v rôznych oblastiach aj pri benefitoch a zvýhodňuje určité skupiny a toto je jej ďalšie stupňovanie. Nie sme si teda všetci rovní, keď sa toto deje? Nevyselektuje nás niekto a nepošle niekde? ...Tento prístup totiž štartuje škodlivé praktiky a dodáva im množstvo živín.
Malinká skupina patriotov vadí politikom a mnohým tiež Slovákom. Na čo sú iné národy hrdé, je u nás predstavované ako zločin. Sú títo kritici vôbec Slováci, keď sa takto správajú? Mám veru vážne problémy povedať im Slováci. Ani sa nemôžeme čudovať, že slovenský národ upadá, keď národné témy považuj politici za škodlivé.
Bohatí hovoria o spravodlivosti a konajú nespravodlivo,chudobní hovoria o nespravodlivosti a konajú spravodlivo. Kto hovorí o spravodlivosti je vyzdvihovaný, kto o nespravodlivosti je umlčiavaný.
Hovorí sa o západnom Talibane. Taliban zabíjal oponentov, ničil kultúrne pamiatky. Keď si ale spočítame, koľko ľudí zabil a koľko kultúrnych pamiatok zničil západný Taliban tak čísla afgánskeho Talibanu sú v porovnaní s tým západným skutočne mrňavé. Nuž stalibanieva sa na celej Zemi a to je veľmi smutné. Tento západný Taliban ale nebude také jednoduché odstaviť od moci, veď ani slabší Taliban sa nepodarilo zastaviť.
[/quote]

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 5 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5
Pridať novú tému

Prejdi na: