Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  O čom sa píše?  ~  Cenzúra

Lemmy
Zaslal: Št november 08, 2012 7:24 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6740 Bydlisko: Mám.
Cenzúra na Vybrali.sme.sk

Bol pridaný odkaz na článok:

Ale už ho odstránili. Crying or Very sad

Viac: Cenzúra na Vybrali.sme.sk

Veru, musíme hľadať lepšie chodníčky. Niektoré cesty sú zarúbané a s bodľačím.

A to až prorocky tam bolo napísané:
Citácia:
Humanista vie, že cesta je náročná a odvážni sa už vydali na cestu. Odvážni neváhali podstúpiť útrapy a nástrahy, ktoré im kladú do cesty rôzni bigotní fundamentalisti.

Zaslal: Po december 17, 2012 11:40 pm Odpovedať s citátom
Na Vybrali.sme majú príliš pracovitých cenzorov. Už stihli odstrániť odkaz! Zopár minút, a je fuč.

Čo už len cenzorom vadilo na celosvetovom sčítaní ateistov?

Zaslal: St december 19, 2012 4:23 pm Odpovedať s citátom
Hm, teraz som našiel už neexistujúci odkaz i na 9. strane pri prehľadávaní v Google.

Zaslal: Ne december 30, 2012 2:37 pm Odpovedať s citátom
Gabriel Huraj napísal(a):
Blokovanie blogerov, ktorí nemajú ten istý názor ako tak demokraticky sa tváriace webové stránky či noviny, sú priam ukážkové napríklad v médiu SME. Admin rozhoduje, redakcia povoľuje. Komunisti boli zhovievavejší.

Zaslal: So máj 17, 2014 4:27 pm Odpovedať s citátom
Peter Schutz | SME nehrá fér

Richard Sulík napísal(a):
V blogu som však predovšetkým kritizoval denník SME za to, že pod článkom, v ktorom informoval o amerických žoldnieroch, denník SME neotvoril diskusiu.

Na komentár Petra Schutza mi redakcia SME nepovolila reagovať

Na komentár Petra Schutza som chcel zareagovať, pretože nie som rusofil a ani sa necítim byť obeťou ruskej propagandy. Nepodarilo sa mi to ani na druhý raz. Redakcia totiž odo mňa požadovala, aby som zo svojej reakcie vynechal akúkoľvek zmienku o tom, že som kritizoval denník za nepovolenie onej diskusie. Mal som sa skrátka držať len toho, čo napísal o mne komentátor Peter Schutz a ten moju kritiku SME do svojho názoru, prirodzene, nezahrnul.

Zaslal: Po január 25, 2016 11:02 pm Odpovedať s citátom
Cenzúra na Vybrali.sme.sk

Bol pridaný odkaz na článok:

Ale už ho odstránili. Crying or Very sad

Viac: Štrajkujúci učitelia sú zlým príkladom pre svojich žiakov

Policajti na SME sú veru usilovní.

Zaslal: Pi jún 22, 2018 2:56 am Odpovedať s citátom
Gabo126 napísal(a):
Takže Billa, nechcem viac vidieť váš leták v mojej schránke

A teraz to myslím naozaj vážne. Ak obchodný reťazec Billa selektuje a má na to právo ako súkromný podnik, mám ja právo, aby ich leták sa už v živote nenachádzal v mojej súkromnej poštovej schránke.

Zbytočne plače na internete. To si musí ošetriť pri tej jeho poštovej schránke. Lebo ľudia, ktorí roznášajú letáky, nemusia práve čítať jeho pletky na internete. Takže, ani nebudú vedieť, aké má problémy. Im musí dať najavo, povedať im, vysvetliť im, požiadať ich, aby do jeho schránky nehádzali letáky od obchodu BILLA. Inak, chudák, má to márne.

Zaslal: Pi jún 22, 2018 5:37 pm Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 902
Lemmy napísal(a):
Gabo126 napísal(a):
Takže Billa, nechcem viac vidieť váš leták v mojej schránke

A teraz to myslím naozaj vážne. Ak obchodný reťazec Billa selektuje a má na to právo ako súkromný podnik, mám ja právo, aby ich leták sa už v živote nenachádzal v mojej súkromnej poštovej schránke.

Zbytočne plače na internete. To si musí ošetriť pri tej jeho poštovej schránke. Lebo ľudia, ktorí roznášajú letáky, nemusia práve čítať jeho pletky na internete. Takže, ani nebudú vedieť, aké má problémy. Im musí dať najavo, povedať im, vysvetliť im, požiadať ich, aby do jeho schránky nehádzali letáky od obchodu BILLA. Inak, chudák, má to márne.

Ktovie, koľkých by poriadne rozčertilo, keby im niekto pchal do schránok časopis Zem a vek. Asi by to neskončilo rečami, že to majú márne a nič s tým nespravia. Aj jehovisti občas nanosia všelijaké časopisíky. Nuž čo, nevyžiadanej pošty je mnoho aj na internete, aj do cez mobily terorizujú ľudí s rôznymi otravnými hovormi, alebo sms, ktoré sa nedajú nijako zablokovať. Mafia môže všetko, aj blokovať, aj otravovať. Invázne druhy sú už také. Zadusia všetko, čo sa milióny rokov vyvíjalo, aby sa dosiahla symbióza a rovnováha, ktorú invázny druh zdevastuje za pár rokov.

Zaslal: Št august 23, 2018 4:53 pm Odpovedať s citátom
Nedotknuteľnosť Andreja K. – Facebook scenzuroval aj vedúceho katedry filozofie

Na porovnanie si pozrite výroky tzv. slušných ľudí, ktoré Facebook nescenzuroval. Ak je niekto scenzurovaný za šírenie rasizmu, dá sa to pochopiť, no cenzurovať ľudí pre oprávnenú kritiku prezidenta, ktorá navyše ani nie je vulgárna, je už silná káva. Vstupujeme teda do doby brutálnej informačnej totality?

Pozri: DAV DVA.

Zaslal: Ne august 26, 2018 11:39 am Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1749
Prečo ste sa nikdy nezastali TvojOponenta, keď ho cenzúrovali a ani ste článkom neodsúdili konanie Humnistu roka Mižíkovej za trestné oznámenie, ktoré podala na mňa - lebo som urobil PrtSc dokazujúci, že neplatí dane a odvody?

Najprv cenzurovali TvojOponenta a vy ste mlčali. Teraz cenzurujú vás a pozastavujete sa nad tým. Revolúcie požierajú svoje deti a aj táto dúhová liberálna nakoniec zožiere aj vás.

Nazvať SME (náboženskými) fundamentalistami... to chce naozaj silnú dávku obmedzenosti...

Zaslal: Ne august 26, 2018 12:23 pm Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Prečo ste sa nikdy nezastali TvojOponenta, keď ho cenzúrovali a ani ste článkom neodsúdili konanie Humnistu roka Mižíkovej za trestné oznámenie, ktoré podala na mňa - lebo som urobil PrtSc dokazujúci, že neplatí dane a odvody?

Najprv cenzurovali TvojOponenta a vy ste mlčali. Teraz cenzurujú vás a pozastavujete sa nad tým. Revolúcie požierajú svoje deti a aj táto dúhová liberálna nakoniec zožiere aj vás.

Nazvať SME (náboženskými) fundamentalistami... to chce naozaj silnú dávku obmedzenosti...

Lebo si zákerný podliak, hanebný ohovárač, preto, a pre mnohé ďalšie tvoje špinavosti. Keby si mal charakter, zastal by som sa ťa, ale ty si to nezaslúžiš. Vypi si svoju podlosť do dna! Nepoznám horšieho a zákernejšieho kresťana ako si ty. Ty máš veľmi veľké privilégiá, že ignorujem tvoje neslušné správanie. Rovnako mi tvoja stránka, kde propaguješ svojho guru Adolfa Hitlera, nestojí za to, aby som tam čokoľvek komentoval. Takže sa veľmi mýliš, že sa hanbím. Nemám sa za čo. Hanbil by som sa možno vtedy, keby som tam reagoval. To by bola hanba! Diskutovať na katolíckom bulvári. Ako si do hory zavolal, takú ozvenu si získal. Máš aspoň istotu, že ja nebudem na tvojich stránkach diskutovať. Už som to oľutoval na df.sk, aj na lipke, takže, kým sa nenaučíš vpratať do kože, odo mňa nečakaj nič. Ja sa vyjadrujem tam, kde ja chcem. Na rozdiel od teba som slobodný v myslení. Teba zo všadiaľ vyhodili, lebo si im tam vkročil so zašpinenými čižmami. Zrejme si bol pred tým v stajni nasávať informácie, čo máš napísať kde tade.

Zaslal: Ne august 26, 2018 12:31 pm Odpovedať s citátom
Very Happy Ďakujem! Bolo by to so mnou veľmi zlé, ak by ma moji oponenti chválili Very Happy

Tak aspoň niečo na Vaše pomýlené ego:
https://neznaboh.wordpress.com/2018/08/11/preco-vadi-hitler-v-hlavicke-blogu-neznaboh/

Vy sa mi vyhýbate preto, lebo cítite, že Vaše fakty sú vyvrátiteľné. Ľudia, ktorí šíria falošné ideológie, sa pravdy vždy boja Very Happy

Kultúra lží je zničiteľná kultúrou pravdy a lásky. Preto skučíte ako doráňaná suka Smile

Zaslal: Ne august 26, 2018 2:29 pm Odpovedať s citátom
Kultúru lži a klamstiev šíriš ty, kresťan katolík, ja sa len bránim voči tvojim klamstvám. U mňa klamstvo nenájdeš.

Zaslal: Ne august 26, 2018 5:47 pm Odpovedať s citátom
Napríklad dnes ste klamali v blogovom článku, že som písal na nete ako ateista Marky Balaga Very Happy
Reakciu máte na Neznabohu. Aj s ponukou na zmier. Ktorú zaiste nemusíte prijať.

Zopakujem to opäť: Nie som ani Krivošík. Ani Matovič. Ani Balaga. Ani kňaz.Ani Vašečka... ani tisíce iných občanov tejto krajiny. Zmierte sa s tým. Som OPONENT. Shocked Very Happy

Mňa zaujímajú názory iných ľudí. To je jediný dôvod môjho pôsobenia na webe. Je to interaktívna forma získavania informácií. Pre mňa nie je dôležitý autor myšlienky, ale iba jej obsah.

Zaslal: Ne august 26, 2018 11:18 pm Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Napríklad dnes ste klamali v blogovom článku, že som písal na nete ako ateista Marky Balaga Very Happy
Reakciu máte na Neznabohu. Aj s ponukou na zmier. Ktorú zaiste nemusíte prijať.

Zopakujem to opäť: Nie som ani Krivošík. Ani Matovič. Ani Balaga. Ani kňaz.Ani Vašečka... ani tisíce iných občanov tejto krajiny. Zmierte sa s tým. Som OPONENT. Shocked Very Happy

Mňa zaujímajú názory iných ľudí. To je jediný dôvod môjho pôsobenia na webe. Je to interaktívna forma získavania informácií. Pre mňa nie je dôležitý autor myšlienky, ale iba jej obsah.

Neklamem, lebo vravím, že neviem, mám také podozrenie, to je všetko. A čas ukáže, či sa mýlim. Ty sa aj tak nepriznáš! A ja nemám viac ako dôvodné podozrenie. Tá podobnosť, štýl textu, spôsob zistenia, to všetko svedčí proti tebe. Pokojne sa vži do role, že ty za to nemôžeš, že ťa niekto napodobňuje.

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: