Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  O tomto webe  ~  Citát

Human
Zaslal: Po jún 18, 2018 11:31 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
Založený: 05 jún 2016 Príspevky: 42
Lemmy - ja som len prejavil svoj názor. Pravda, nepoužívam k tomu príliš diplomatický jazyk, ale ja to tak považujem za vhodné - lebo to pôsobí priamo a názorne. Wink

Nemusíš s mojim názorom súhlasiť. Ľudia sú rôzny, a rôzne chápu dianie vo svete. Nechápem, prečo reaguješ na môj diskusný príspevok podráždene? Mne neide o "kopnutie" do iných osôb len tak - bez dostatočného morálneho zdôvodnenia. Ide mi o to, aby sme sa skutočne zobudili, a začali sme vnímať paradoxy a absurdity dnešného sveta. Musíme sa postupne dopracovať k názorovej jednote - to je cieľom diskusie!

Veriaci prírodovedec - to je absurdnosť! Rolling Eyes Vrchol bezcharakternosti a hulvátstva! Zvracanie Netreba mať žiadne predsudky, stačí k tomu racionálne pozerať na svet. Načo k tomu kvetoreči a diplomatické spôsoby jednania? Takého kreténa za prezidenta? - doživotne s ním za pás v automobilke na Slovensku za slovenský plat! Nech sa mu žije slušne - a v kresťanskej pokore! Twisted Evil
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lemmy
Zaslal: Ut jún 19, 2018 12:49 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6733 Bydlisko: Mám.
Human napísal(a):
Lemmy - ja som len prejavil svoj názor. Pravda, nepoužívam k tomu príliš diplomatický jazyk, ale ja to tak považujem za vhodné - lebo to pôsobí priamo a názorne. Wink

Nemusíš s mojim názorom súhlasiť. Ľudia sú rôzny, a rôzne chápu dianie vo svete. Nechápem, prečo reaguješ na môj diskusný príspevok podráždene? Mne neide o "kopnutie" do iných osôb len tak - bez dostatočného morálneho zdôvodnenia. Ide mi o to, aby sme sa skutočne zobudili, a začali sme vnímať paradoxy a absurdity dnešného sveta. Musíme sa postupne dopracovať k názorovej jednote - to je cieľom diskusie!

Veriaci prírodovedec - to je absurdnosť! Rolling Eyes Vrchol bezcharakternosti a hulvátstva! Zvracanie Netreba mať žiadne predsudky, stačí k tomu racionálne pozerať na svet. Načo k tomu kvetoreči a diplomatické spôsoby jednania? Takého kreténa za prezidenta? - doživotne s ním za pás v automobilke na Slovensku za slovenský plat! Nech sa mu žije slušne - a v kresťanskej pokore! Twisted Evil

Mýliš sa! Snažíš sa mi prisúdiť vlastnosť, ktorú nemám. Nereagujem podráždene. Vyjadril si sa kriticky.
Human napísal(a):
Ako aktuálny príklad bezcharakternosti by som mohol uviesť toho istého Mistríka - kto je "prírodovedec", ostentatívne veriaci (stačí si kuknúť na jeho www sránku: https://www.robertmistrik.sk/), a kandiduje na post prezidenta SR.

Pozrel som si jeho stránku, a nenašiel som nič podozrivé, hodné takej kritiky, akú tu predvádzaš. Preto som sa opýtal, a keď som zistil, že z jednej fotografie robíš z komára slona, pochopil som, že si len mrzutý, čo vyplynulo aj z tvojich ďalších vyjadrení o ňom, a len máš nutkanie kopnúť si do kandidáta na prezidenta. Nie si vôbec objektívny, a lomcujú tebou emócie. Veľmi zlé emócie.

Nevidím nič zlé na tom, že na svojej stránke uverejnil aj fotografiu z kostola. Na Slovensku je vyše 70 % nábožných (veriacich v boha), a podobne by si bol prekvapený, kopírujú aj vedci na Slovensku túto štatistiku. To, že je niekto vedec, nič neznamená, keď pri sčítaní z akéhokoľvek dôvodu uvedie, že je nábožný, napríklad zaškrtne políčko, že je rímskokatolícky veriaci. Ak to pochopíš, potom nebudeš takto hlúpo tárať nezmysly. Iste, pohoršovať sa nad tým môžeš. Je to tvoj názor. Ale potom sa neurážaj, ak ťa za chybné, príliš subjektívne názory aj kritizujem. Tak, ako sa ty slobodne vyjadruješ, tak aj ja slobodne vyjadrujem svoje názory.

Tá fotografia je malichernosť. A ty si trápne na jednu fotku reagoval slovami: ostentatívne veriaci.

Ouch

Horšie je v jeho prípade čosi inšie. To, že už teraz má plno reklám po cestách, a vôbec, po celom Slovensku, že: Nový prezident pre Slovensko.

Za toto by mal dostať poriadnu pokutu. Žiaľ, naši politici sú babráci, robia zlé, nedokonalé zákony, a polícia, prokuratúra, súdy, nekonajú. Zodpovedných netrápi, že si už teraz robí takúto kampaň. Človek, ktorý porušuje už dnes zákony, si nezaslúži byť prezidentom. Už sme jedného väzňa zvolili za prezidenta. A tu by malo platiť: Jedenkrát a dosť!!!

Stačilo, zločincom nemožno dať vo voľbách na prezidenta volebný hlas.

Voliči, občania, spamätajte sa!!! Nevoľte kandidátov, ktorí porušujú zákony Slovenskej republiky.

Zaslal: Ut jún 19, 2018 3:56 pm Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1749
Ste nejaký podráždený, Lemmy! Minule ste vyzývali voliť Kisku a keď ho zvolili, nariekali ste. Potom ste vyzývali voliť Kotlebu a keď ho zvolili, zase sa Vám nepáči. V Čechách je prezidentom ateista Zeman a nie ste naň hrdý a u nás kandisoval ateista Fico a skoro ste z neho prišli o všetky šedivé vlasy Very Happy

Zaslal: Ut jún 19, 2018 4:23 pm Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Ste nejaký podráždený, Lemmy! Minule ste vyzývali voliť Kisku a keď ho zvolili, nariekali ste. Potom ste vyzývali voliť Kotlebu a keď ho zvolili, zase sa Vám nepáči. V Čechách je prezidentom ateista Zeman a nie ste naň hrdý a u nás kandisoval ateista Fico a skoro ste z neho prišli o všetky šedivé vlasy Very Happy

Nie som podráždený, to len ty trpíš svojou fóbiou. S veľmi zlými ľuďmi, ako si ty, sa ani nedá inak diskutovať.

Ty si zákerný a podlý kresťan. Cituj ma, kde vyzývam, aby voliči volili Kotlebu. Ak neposkytneš dôkaz, ostaneš večným kresťanským chrapúňom, bezcharakterným kresťanom, ktorý sa riadi Katechizmom katolíckeho klamára (KKK).

Zaslal: Ut jún 19, 2018 6:39 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
Vedecký spôsob uvažovania prináša svoje výhody. Isté formy abstrakcie nám pomôžu jasne vidieť cez zdanlivo veľmi zložité veci! Príklad:

Medzi Lemmyho výrokom: "Horšie je v jeho prípade čosi inšie. To, že už teraz má plno reklám po cestác..." - a mojim: "Veriaci prírodovedec - to je absurdnosť! Vrchol bezcharakternosti a hulvátstva!" nie je v zásade žiadny rozdiel. Obe výroky charakterizujú tú istú podstatu, len v inom priereze. A s tou "podstatou" je problém! Idea

V matematike je to o niečo presnejšie a prehľadnejšie: Napríklad keď hovoríme o objeme istého telesa, čo vypadá ako presná guľa: Jedna osoba to definuje zadaním povrchu - druhá prostredníctvom priemeru. A obe čísla za účelom zadania objemu sú správne za predpokladu, že vedecký model konverzie geometrických veľičín je v poriadku! Very Happy

Teda analogicky platí:
guľa = politik
objem = charakter
povrch = veriaci prírodovedec
priemer = plno bilboardov v nevhodnej cene a v nevhodnom čase, atď.

Teda ja - kto disponuje s úplnejším modelom ľudskej povahy - vôbec nemám žiadne prekvapenie, čo sa týka tých bilboardov a financovania kampane. Všetko do seba zapadá presne - ako "zadoček na šerbeľ". Cool

Použitím nevhodných abstrakcií však môžeme narobiť aj nejasnosti:
Priznám sa, že aj mne robia menšie problémy isté účelovo zavedené pojmy. Napríklad pri použití pojmu "Humanizmus" v súvislosti s ateistickým svetonázorom mám vždy taký pocit, ako keby sme chceli diskutovať o orgazmu pri sexe, ale niekto nám pri tom furt kázal hovoriť o "oddanej láske" - lebo takto je to viac "IN"! Rolling Eyes

Nie som si istý, že to všetko - o čom je tu písané - bude pochopené správne, ale práve kvôli takým nedorozumeniam sem nechodia ľudia diskutovať moc často. Wink
Lemmy
Zaslal: Ut jún 19, 2018 7:04 pm Odpovedať s citátom
Human napísal(a):
Vedecký spôsob uvažovania prináša svoje výhody. Isté formy abstrakcie nám pomôžu jasne vidieť cez zdanlivo veľmi zložité veci! Príklad:

Medzi Lemmyho výrokom: "Horšie je v jeho prípade čosi inšie. To, že už teraz má plno reklám po cestác..." - a mojim: "Veriaci prírodovedec - to je absurdnosť! Vrchol bezcharakternosti a hulvátstva!" nie je v zásade žiadny rozdiel. Obe výroky charakterizujú tú istú podstatu, len v inom priereze. A s tou "podstatou" je problém!

Mýliš sa! A veľmi!

Je v tom veľmi veľký rozdiel. Ja ho kritizujem z objektívnych dôvodov, lebo máme nejaké zákony, ktoré by sa mali dodržiavať. Ty ho však kritizuješ emotívne, subjektívne, z hlúposti, len preto, že na svoju stránku pridal aj nejakú fotku, z ktorej máš husiu kožu. Ale to je len tvoj mentálny problém, lebo ignoruješ fakt, že má nejaký vzťah k náboženstvu, asi tak, ako ho má väčšina v štáte, a on, keďže kandiduje, tak myslí na tú väčšinu, veď on nej očakáva volebné hlasy.

Zaslal: Ut jún 19, 2018 7:24 pm Odpovedať s citátom
Human napísal(a):
ale práve kvôli takým nedorozumeniam sem nechodia ľudia diskutovať moc často. Wink

Napísal si ďalší blud. Keby si sa poriadne poobzeral po časoch, kedy kto diskutoval, pochopil by si, že tu takmer od začiatku nikto poriadne nediskutuje. Sám som prekvapený, že sa nájdu jedinci, ktorí občas niečo napíšu. Napríklad Antropologickákonštanta sem diskutoval pomerne dlho, kým nezistil, že tu nediskutuje Adam Roman, a tak prestal. Tvojoponent tu diskutuje dlhodobo, pretože jeho snahou je ukázať, že humanisti sú zlí ľudia, a používa metódy ako klamstvo, klebety, ohovárania, a iné nezmysly. Raz som dostal radu, aby som sa s hlupákom nedal do reči, lebo sám budem za hlupáka. Napriek tomu som dodnes vydržal oponovať tomuto bezcharakternému katolíkovi. Človek, ktorý používa vulgárne slová, vyžíva sa v opise ritného otvoru (konečníka), teší sa, že nejaký starší človek zomrie, aj uvedie dátum jeho úmrtia (2017), pričom dotyčný človek stále žije, taký podlý človek môže byť šťastný, že sa mu niekto ako lekár venuje. Takže, tak!

Toto fórum má od samotného vzniku nulový záujem nielen zo strany humanistov, ale aj iných občanov.

Human, daj si konečne klapky z očí. Žiješ v akejsi čudnej bubline, ako keby odtrhnutý od reality.

Zaslal: St jún 20, 2018 7:31 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
Lemmy - ja z našej diskusie stále viac sa dostávam k záveru, že u teba "svetský Humanizmus" neznamená nič iné, len platenú (alebo ináč nepriamo odmeňovanú) administrátorskú a mienkotvornú funkciu na www.humanisti.sk, prípadne bývalé aktívne členstvo v profesijnej branži spolupracovníkov tajných služieb. Naozaj nie je v tom nič osobného, len na báze čistej logiky som sa dostal k vyššie uvedenému názoru.

Vyslovene sa správaš voči mojej osobe odmietavo až nepríjemne, bez hlbších argumentov označuješ moje výroky za "blud" a podobne. Nebola by škoda, keby si poriadne zamyslel nad sebou a nad tvojimi výrokmi. Možno práve ty si na omyle - a to poriadne!

Napriek mojim obmedzeným možnostiam som sledoval aj tvoje niektoré diskusie s "TvojOponent"-om. Ako relatívne nezaujatá tretia osoba musím povedať, že vôbec sa ti nedarí argumentovať na úrovni, a keby som nemal vlastný rozhľad v problematike a z toho vyplývajúce sa pevné stanoviská vzhľadom ateistického svetoázoru, tak "TvojOponent" občas dokázal by ma aj získať na svoju stranu.

Jasne dávaš najavo že nerozumieš - alebo z nejakých dôvodov nechce sa ti porozumieť mojim úvahám. Správaš sa úplne podľa psychologického modelu, na základe čoho fungujú matrikový katolíci - teda tých 70% ovčanov SR. Samozrejme oni takisto vedia, že existencia ostatných náboženstiev s historicým pôvodom naprostou istotou dokazuje neplatnosť katolíckeho učenia o Bohu, a v podsate dáva nepriamy dôkaz na neexistenciu Boha vôbec.

A to je teda sila! - lebo z filozofického hľadiska je dosť problémom dokázať nexistenciu nejakého absurdného tvrdenia. Preto povinnosť dôkazu je na strane tých, ktorý tvrdia existenciu niečoho - oni však vágne prehlásia že "veria", a s tým je pre nich to vybavené.

Vybavené však to nie je - a nikdy nebude, kým jasne nevymedzíme pojmy, a náboženké presvedčenie nebudeme evidovať ako mentálnu poruchu. Osoby s takou mentálnou poruchou nemali by vykonávať riadiace funkcie ani pri okopávaní vinohradov - a uchádzať o post prezidenta už ani v rámci špatného vtipu nemalo by sa uvažovať.

Lemmy - keď s vyššie popísanou myšlienkou nesúhlasíš vnútorne, tak odporúčam ti neriešiť hnutie svetského humanizmu vôbec. Aj tak neoslovíš s tým nikoho, kto stojí za niečo.

Preto aj spol. Prometheus je tam - kde teda je. Osobne som mal v možnostiach spoznať, že čo je to za spolok trápnych, starých príslušníkov ŠTB - ktorý absolútne ignorujú tých, ktorých osud by si mali najviac všímať a riešiť dokázateľné prípady nábožensko-politických prenasledovaní profesionálne na súdoch, rehabilitovať tých, ktorým dlhodobo ničili ľudské vzťahy, kariéru, obrali o nevracajúce sa príležitosti v živote.

Samozrejme poznám aj kecy o tolerancii, o mierovom spolužití ľudí s rôznymi svetonázormi a podobne, len je obrovský rozdiel medzi toleranciou a ignorovaním vážnych spoločenských problémov.

Na Slovensku nie je nič neobvyklé, že štátnu základnú školu riadi katechéta, kto radšej zoženie učitela biológie-chémie aj z druhého konca krajiny namiesto toho aby zamestnal miestneho obyvateľa, kto dlhodobo nevie sa zamestnať ani v približne vhodnom odbore, a je nútený sa živiť ako kovoobrábač, kto 80% svojho pracovného času vykonáva len operátorské činnosti za dezolátnych pracovných podmienok.

Príslušné úrady - ktoré zamestnávajú množstvo premagistrovaných odborníkov na záležitosti týkajúce sa riešenia diskriminácie osôb v práci - vôbec nie sú tankované takými - do oči bijúcimi - prípadmi diskriminácie. Analogicky nikto si nevšíma prípad otvoreného akademického podvodu, že profesorka - u koho diplomoval príslušný učiteľ - vydala falošný diplom jeho matke, aby aj takto režim poďakoval morálne zlyhanej blýzkej osobe za mnohoročný tajný dohľad a nápomoc pri devastácii života bezúhonných bízkych osôb. (Inžiniersky titul vydali osobe, ktorá nedokázala by spraviť ani prijímacie skúšky na odbor, čo oficiálne vyštudovala na VŠ druhého stupňa. Pani "inžinierka" pravdepodobne nedokázala by vyriešiť ani niektoré príklady z učebníc matematiky pre študentov 9. triedy ZŠ.)

Tento režim je o kolonizácií a vyťažení pracovnej sily SR v záujme prospechu iných krajín. Anologicky ako pavúk púšťa tráviace enzými do obeťe za účelom rozpusťenia vnútorností - takisto režim rabovania na SR potrebuje šíriť ideológiu a rôzne formy duševných porúch za účelom premeny väčšiny občanov na osoby, ktoré nie sú spôsobilé jasne uvažovať vo veciach skutočne dôležitých. A to je hlavným cieľom šírenia duševnej poruchy - náboženského "cítenia".

Shocked Čo je pre mňa takmer šokujúcou novinkou, že vlajkový predstaviteľ ateistickej organizácie - Lemmy - vôbec sa nepozastavuje nad vážnou skutočnosťou, že "veriaci prírodovedec" sa uchádza o post prezidenta. My uvažujúci sa ľudia pojem "veriaci prírodovedec " považujeme za podobný oxymoron ako "humanitárne bombardovanie"! A podľa Lemmyho len ja mám "mentálne problémy" - lebo podľa neho evidentne je samozrejmosťou, že budúci prezident "myslí na tú väčšinu, veď od nej očakáva volebné hlasy"!

Veď aj Marián Kotleba len očakáva volebné hlasy, a nehlása prakticky nič, čo by malo vadiť tak 70% ovčanon SR. Úplne analogicky teda možno tvdiť že Mistrík je klérofašista, veď svoj volebný úspech viaže k moci katolíckej cirkvi - čo je teda definíciou klérofašizmu. Lemmy - definitívne si vyznal svoju farbu! Cool
Lemmy
Zaslal: St jún 20, 2018 8:20 pm Odpovedať s citátom
Human napísal(a):
Lemmy - ja z našej diskusie stále viac sa dostávam k záveru, že u teba "svetský Humanizmus" neznamená nič iné, len platenú (alebo ináč nepriamo odmeňovanú) administrátorskú a mienkotvornú funkciu na www.humanisti.sk, prípadne bývalé aktívne členstvo v profesijnej branži spolupracovníkov tajných služieb. Naozaj nie je v tom nič osobného, len na báze čistej logiky som sa dostal k vyššie uvedenému názoru.

Vyslovene sa správaš voči mojej osobe odmietavo až nepríjemne, bez hlbších argumentov označuješ moje výroky za "blud" a podobne. Nebola by škoda, keby si poriadne zamyslel nad sebou a nad tvojimi výrokmi. Možno práve ty si na omyle - a to poriadne!

Napriek mojim obmedzeným možnostiam som sledoval aj tvoje niektoré diskusie s "TvojOponent"-om. Ako relatívne nezaujatá tretia osoba musím povedať, že vôbec sa ti nedarí argumentovať na úrovni, a keby som nemal vlastný rozhľad v problematike a z toho vyplývajúce sa pevné stanoviská vzhľadom ateistického svetoázoru, tak "TvojOponent" občas dokázal by ma aj získať na svoju stranu.

Jasne dávaš najavo že nerozumieš - alebo z nejakých dôvodov nechce sa ti porozumieť mojim úvahám. Správaš sa úplne podľa psychologického modelu, na základe čoho fungujú matrikový katolíci - teda tých 70% ovčanov SR. Samozrejme oni takisto vedia, že existencia ostatných náboženstiev s historicým pôvodom naprostou istotou dokazuje neplatnosť katolíckeho učenia o Bohu, a v podsate dáva nepriamy dôkaz na neexistenciu Boha vôbec.

A to je teda sila! - lebo z filozofického hľadiska je dosť problémom dokázať nexistenciu nejakého absurdného tvrdenia. Preto povinnosť dôkazu je na strane tých, ktorý tvrdia existenciu niečoho - oni však vágne prehlásia že "veria", a s tým je pre nich to vybavené.

Vybavené však to nie je - a nikdy nebude, kým jasne nevymedzíme pojmy, a náboženké presvedčenie nebudeme evidovať ako mentálnu poruchu. Osoby s takou mentálnou poruchou nemali by vykonávať riadiace funkcie ani pri okopávaní vinohradov - a uchádzať o post prezidenta už ani v rámci špatného vtipu nemalo by sa uvažovať.

Lemmy - keď s vyššie popísanou myšlienkou nesúhlasíš vnútorne, tak odporúčam ti neriešiť hnutie svetského humanizmu vôbec. Aj tak neoslovíš s tým nikoho, kto stojí za niečo.

Preto aj spol. Prometheus je tam - kde teda je. Osobne som mal v možnostiach spoznať, že čo je to za spolok trápnych, starých príslušníkov ŠTB - ktorý absolútne ignorujú tých, ktorých osud by si mali najviac všímať a riešiť dokázateľné prípady nábožensko-politických prenasledovaní profesionálne na súdoch, rehabilitovať tých, ktorým dlhodobo ničili ľudské vzťahy, kariéru, obrali o nevracajúce sa príležitosti v živote.

Samozrejme poznám aj kecy o tolerancii, o mierovom spolužití ľudí s rôznymi svetonázormi a podobne, len je obrovský rozdiel medzi toleranciou a ignorovaním vážnych spoločenských problémov.

Na Slovensku nie je nič neobvyklé, že štátnu základnú školu riadi katechéta, kto radšej zoženie učitela biológie-chémie aj z druhého konca krajiny namiesto toho aby zamestnal miestneho obyvateľa, kto dlhodobo nevie sa zamestnať ani v približne vhodnom odbore, a je nútený sa živiť ako kovoobrábač, kto 80% svojho pracovného času vykonáva len operátorské činnosti za dezolátnych pracovných podmienok.

Príslušné úrady - ktoré zamestnávajú množstvo premagistrovaných odborníkov na záležitosti týkajúce sa riešenia diskriminácie osôb v práci - vôbec nie sú tankované takými - do oči bijúcimi - prípadmi diskriminácie. Analogicky nikto si nevšíma prípad otvoreného akademického podvodu, že profesorka - u koho diplomoval príslušný učiteľ - vydala falošný diplom jeho matke, aby aj takto režim poďakoval morálne zlyhanej blýzkej osobe za mnohoročný tajný dohľad a nápomoc pri devastácii života bezúhonných bízkych osôb. (Inžiniersky titul vydali osobe, ktorá nedokázala by spraviť ani prijímacie skúšky na odbor, čo oficiálne vyštudovala na VŠ druhého stupňa. Pani "inžinierka" pravdepodobne nedokázala by vyriešiť ani niektoré príklady z učebníc matematiky pre študentov 9. triedy ZŠ.)

Tento režim je o kolonizácií a vyťažení pracovnej sily SR v záujme prospechu iných krajín. Anologicky ako pavúk púšťa tráviace enzými do obeťe za účelom rozpusťenia vnútorností - takisto režim rabovania na SR potrebuje šíriť ideológiu a rôzne formy duševných porúch za účelom premeny väčšiny občanov na osoby, ktoré nie sú spôsobilé jasne uvažovať vo veciach skutočne dôležitých. A to je hlavným cieľom šírenia duševnej poruchy - náboženského "cítenia".

Shocked Čo je pre mňa takmer šokujúcou novinkou, že vlajkový predstaviteľ ateistickej organizácie - Lemmy - vôbec sa nepozastavuje nad vážnou skutočnosťou, že "veriaci prírodovedec" sa uchádza o post prezidenta. My uvažujúci sa ľudia pojem "veriaci prírodovedec " považujeme za podobný oxymoron ako "humanitárne bombardovanie"! A podľa Lemmyho len ja mám "mentálne problémy" - lebo podľa neho evidentne je samozrejmosťou, že budúci prezident "myslí na tú väčšinu, veď od nej očakáva volebné hlasy"!

Veď aj Marián Kotleba len očakáva volebné hlasy, a nehlása prakticky nič, čo by malo vadiť tak 70% ovčanon SR. Úplne analogicky teda možno tvdiť že Mistrík je klérofašista, veď svoj volebný úspech viaže k moci katolíckej cirkvi - čo je teda definíciou klérofašizmu. Lemmy - definitívne si vyznal svoju farbu! Cool

Trepeš bludy, ktoré nie sú hodné ani nejakej reakcie. Nekomentujem každú sprostosť o mne, ktorú niekto zákerne šíri na internete. Pridal si sa k takým ľuďom ako je podlý katolík s prezývkou Tvojoponent. Dúfam, že budeš mať v živote šťastie, a raz prídeš aj k rozumu. Opísal si plno svojej žlče. Ale je dobre, že aspoň takto zo seba vyplavuješ jedy. Dúfam, že ti takáto mentálna detoxikácia bude užitočná!

Zaslal: Ut august 21, 2018 6:06 pm Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 901
Časté čítanie náboženskej literatúry ľudí zaslepuje.
Časté pitie metylalkoholu ľudí oslepuje.

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 6 z 6
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6
Pridať novú tému

Prejdi na: