Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Aktuálne  ~  Prevrat v Turecku

Skeptik
Zaslal: Ne september 24, 2017 8:08 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 835
Víťazka súťaže Miss Turecko musela dať svoju korunku druhej v poradí. Korunku najkrajšej Turkyne jej odobrali preto, že na internete pred rokom sympatizovala s opozíciu. Porotcovia si neskoro všimli, že súťažiaca má zlý profil na sociálnej sieti a aj jej politický profil nezodpovedá požiadavkám ideálnej krásy. Ak sú politické názory také dôležité pri voľbe, tak by asi tú súťaž mali premenovať. Víťazka totiž môže byť o hodne škaredšia, ale hlavne že vie, ktorého politika má chváliť.
Nuž každý človek má svoje kritériá na krásu. Len aby sa to nezvrhlo tak, že najkrajšia bude obluda.

Zaslal: Ut jún 12, 2018 4:22 am Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6516 Bydlisko: Mám.
Skeptik, ešte stále veríš tomu bludu so šestkármi?

Pozri:

Keby som ťa mal brať vážne, tak v Singapure sa stretli dvaja najväčší šestkári sveta. Laughing

Ako šikovne hovoria pomocou zástav svojich štátov, že sú šestkári. 6 zástav USA a 6 zástav Severnej Kórey. Dobré, však? Rolling Eyes

Kľúčové slová: Severná Kórea, USA, Kim Čong-un, Donald Trump, Singapur, sumit, summit, samit, stretnutie.

Archív.

Skeptik, máš to márne, celý svet je proti tebe, lebo je to akosi bežné, že sa použije 6 zástav. Kedy ako… niekedy im vystačia 3, inokedy použijú aj 9. Ale ty veríš bludu o šestkách.
Ouch

Zaslal: Ut jún 12, 2018 4:12 pm Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 835
Lemmy napísal(a):

Keby som ťa mal brať vážne, tak v Singapure sa stretli dvaja najväčší šestkári sveta. Laughing

Ako šikovne hovoria pomocou zástav svojich štátov, že sú šestkári. 6 zástav USA a 6 zástav Severnej Kórey. Dobré, však? Rolling Eyes

Kim tuším aj so svojou sestrou študoval pod iným menom vo Švajčiarsku. Bohatí majú svoje spolky. Ktovie, kde je pravda. Zrejme tými symbolmi chcú ukázať svojim ľuďom, že tie stretnutia majú pod kontrolou. Obľuba v rôznych symboloch, dátumoch je typickým znakom tajných spolkov. Len oni vedia, čo aký symbol znamená a ako si ho vysvetliť a následne, ako sa správať. Ak niekto vopred vie, ako dopadne stretnutie Kima s Trumpom podľa odkazu, vie vsadiť vopred na správnu kartu, čo prináša veľké ekonomické zisky na globálnej úrovni. Na druhej strane sa touto symbolikou aj prezrádzajú, že v čom majú prsty. Veď napr. aj 911 je ich symbolické číslo a potom ľudia nemajú veriť, že mnohé udalosti boli sprisahania mocných?

Zaslal: Ut jún 12, 2018 4:33 pm Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6516 Bydlisko: Mám.
Skeptik napísal(a):
Kim tuším aj so svojou sestrou študoval pod iným menom vo Švajčiarsku. Bohatí majú svoje spolky. Ktovie, kde je pravda.

Áno, Kim Čong-un to už ani netají, že pod iným menom študoval na Západe. Aspoň vidíš, akí sú neschopní komunisti (tzv. diktátori). Ak chcú niečo vedieť, idú sa vzdelávať na Západ, aby potom v Kórei vedeli biedny ľud vykorisťovať. Kim Čong-un nebol ani demokraticky zvolený. Len ho automaticky vyhlásili za vodcu, a kórejsky ľud musel poslúchnuť.

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 4 z 4
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4
Pridať novú tému

Prejdi na: