Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  O čom sa píše?  ~  Homo asapiens Rado Ondřejíček

Lemmy
Zaslal: So jún 02, 2018 2:21 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6836 Bydlisko: Mám.
Poznámka k článku Homo asapiens Rado Ondřejíček.

Áno, patrím k tým, ktorí nemajú radi jeho cynický humor, ale našťastie, idiot sa vyjadril, že ho vôbec neurážajú iné názory, takže sme si kvit.

Uverejnil cynický obrázok.

Cynická obluda Rado Ondřejíček napísal(a):
Evanjelium podľa Kuffu

Teraz keď už cirkevníci v zúfalstve stoviek rokov nepretržitých prehier v kultúrnej vojne naplno priznali na koho strane stoja, mohli by pokojne aj revidovať svoje pôvodné zdroje. Zvlášť rád by som si pozrel nemeckú verziu.

Aký má problém? Rád mu vyhoviem. Cynická obluda Rado Ondřejíček je vystrašený bojko! Hrá sa na tvrdého chlapa, a v noci sa možno pomočuje. Takže, Rado, môžeš si uverejniť aj verziu v nemčine. Naber odvahu, keď už si taký sprostý! Alebo v nemeckej verzii sa ti to nepáči?

Aké je ľahké urážať, však Rado. Laughing

Zaslal: Po október 08, 2018 10:34 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6836 Bydlisko: Mám.
Denník N napísal(a):
Cynická obluda osobne samozrejme žiadneho sympatizanta Andreja Danka nepozná…

Ja zasa samozrejme žiadneho sympatizanta Rada Ondřejíčka nepoznám. Twisted Evil

Fifty fifty. Wink

Prečo len tá cynická obluda trepe také hlúposti. Predsa nepotrebujeme byť sympatizanti politikov. Uspokojíme sa s tým, že robia politiku. A niekomu sa politická činnosť nejakého politika páči, inému vadí. Taký mentálne postihnutý antikomunista napríklad nikdy nebude spokojný s politikou pre robotníkov. Iba, ak zodrať robotníka, uštvať ho v práci, poskytnúť mu mizerný zárobok, len, aby ledva prežil kvôli tomu, aby vládal aj na ďalší deň pracovať. Čo tam po záujmoch robotníkov, však. Oligarchia si chodí na dovolenku na Maltu, a robotník sa musí uspokojiť s domácou dovolenkou na malte (na stavbe domu, lebo nemá peniaze na zaplatenie stavebnej firmy). Alebo kapitalista ide na dovolenku na Havaj (kde sa narodil Obama), a robotník akurát tak do obce Havaj na východnom Slovensku. Crying or Very sad

Ten kapitalistický cynizmus je naozaj obludný.

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: