Obsah fóra Diskusne forum humanistov

Autor Správa

<  Etika humanizmu – humanistika  ~  Národný Inštitút Francois Marie Voltaire

Lemmy
Zaslal: Ne máj 13, 2018 11:45 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7013 Bydlisko: Mám.
Mgr. art. Pavol Janík, PhD., slovenský spisovateľ: Májové paradoxy.

Archív.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mona
Zaslal: So jún 02, 2018 7:30 am Odpovedať s citátom
Známejší Známejší
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 163
Fúha. Tak tí osvietenci nie sú moc osvietení. Aspoň, čo sa článkov o slovenských dejinách týka. Smile

Zaslal: Ne september 23, 2018 9:04 am Odpovedať s citátom
Mgr. art. Pavol Janík, PhD., slovenský spisovateľ:

Úcta k obetiam

Slovensko stále neexistuje, teda podľa BBC

Zaslal: Ne január 06, 2019 4:05 am Odpovedať s citátom
Svetskí humanisti z občianskeho združenia NIFMV šíria bludy a nezmysly

Aha, akým bludom podľahli.
NIFMV napísal(a):
Americko-austrálsky herec Mel Gibson tvrdí, že „detská krv je v Hollywoode taká populárna, že v zásade funguje ako samostatná mena“.

„Každoročne spotrebujú veľké množstvo detí. Ich náboženské presvedčenia, ak ich tak môžeme nazvať, im prikazujú čerpať energiu z detí. Hodujú a vyžívajú sa v tom,“ povedal režisér filmu Hacksaw Ridge.

„Čo mám na mysli? Nie je to nejaká umelecká abstrakcia. Odoberajú krv detí. Jedia ich mäso.“

Podľa Mela Gibsona, ktorý strávil tridsať rokov v hollywoodskom systéme, sa filmová elita „vyžíva v bolesti, traume, strese, zneužívaní a utrpení“.

„Hollywood je nasiaknutý krvou nevinných detí. Zmienky o pedofílii a kanibalizme tu boli vždy, ale dlhú dobu skôr v symbolickej či zašifrovanej forme. Mne boli tieto praktiky predstavené na začiatku nového tisícročia. Teraz o tom môžem hovoriť, pretože títo ľudia, producenti, sú už mŕtvi.“

„Krv pohlavne zneužitého kojenca je považovaná za veľmi ‚obohatenú‘ a je veľmi cenná.“

Archív.

Úprimnú sústrasť humanistom, čo veria na také hoaxy.
Ouch Eru

Keby to poriadne skritizovali, nepoviem, ale takto? Len robia hanbu normálnym humanistom. Humanisti sa snažia o osvetu, sú za boj proti tmárstvu, a tu nejakí humanisti z NIFMV propagujú také nezmysly ako samozrejmosť. Toto nie je normálne, keď nejakí humanisti myslia ako teisti (veria bludom, nezmyslom, konšpiráciám, a ešte ich chladnokrvne propagujú). Členovia z NIFMV: Klepnite si po čele! Ouch

Zaslal: Ne január 06, 2019 4:12 am Odpovedať s citátom
NIFMV napísal(a):
Národný Inštitút Francois Marie Voltaire želá občanom Slovenskej republiky pri príležitosti vzniku slovenského štátu Slovenskej republiky spokojný život.

Zbytočný pleonazmus. Nadbytočné hromadenie synoným (významovo blízkych výrazov).

To akože podľa týchto humanistov môže byť Slovenská republika aj neslovenský štát? Rolling Eyes

Myslím si, že nacistickí humanisti preháňajú.

Zaslal: Ne január 06, 2019 8:18 am Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 990
Lemmy napísal(a):
NIFMV napísal(a):
Národný Inštitút Francois Marie Voltaire želá občanom Slovenskej republiky pri príležitosti vzniku slovenského štátu Slovenskej republiky spokojný život.

Zbytočný pleonazmus. Nadbytočné hromadenie synoným (významovo blízkych výrazov).

To akože podľa týchto humanistov môže byť Slovenská republika aj neslovenský štát? Rolling Eyes

Myslím si, že nacistickí humanisti preháňajú.

V situácii, keď hrozí rozpad národných štátov je dobré zdôrazňovať, že slovenský štát ešte existuje, trocha to zastrie oči tým, ktorí ešte nevidia, čo sa na nich valí. Čo bude nasledovať, keď k tomu dôjde, keď sa rozpadnú, alebo znefunkčnia štátne inštitúcie? Zdravotnú starostlivosť už máme biednu, ale potom už bude, len keď si človek poriadne zacvaká. Armáda sa rozpadá, kto ochráni ľudí pred kriminálnymi tlupami, keď rozpredali skoro všetko a nakupujú extrémne drahé stíhačky, ktoré bez pilotov sú len vyhodená investícia? Čo budú ľudia robiť, keď nebudú mať zabezpečené energie, ako napr. na Ukrajine? Čo keď nebudú fungovať súdy a bude doslova právny chaos? Čo keď prestanú vyplácať dôchodky ľuďom po 60-tke?
Vtedy by sa ľudia spojili aj s diablom, aby sa mali aspoň trocha lepšie a bol by aspoň aký taký poriadok. Diabol takú ponuku s radosťou prijme. Samozrejme myslím diabla v ľudskej koži, nie toho rozprávkového, vymysleného.

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 4
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4
Pridať novú tému

Prejdi na: