Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  Konšpiračné teórie

Human
Zaslal: Ne apríl 29, 2018 7:52 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
Založený: 05 jún 2016 Príspevky: 44
Shocked Vidím citát z toho, čo som písal - ale treba si všimnúť, že som chybne sformuloval tú myšlieku! Správne má byť: "v každom prípade nesúhlasia nezmyslami" alebo "žiadnom prípade neberú súhlasom tie nezmyseľné príkazy" alebo podobne. Embarassed

Aspoň vidieť, že som človek - teda "Human" - veď "chybovať je ľudské." Very Happy
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Skeptik
Zaslal: Po september 09, 2019 5:00 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 1071
Médiá, ktoré najviac kritizujú konšpirátorov sa sami stali konšpirátormi. Vedia si vymyslieť všelijakú lož na niekoho, kto im prekáža a zničia mu život. Postarajú sa o stratu jeho dobrej práce a ani jeho rodina pre nich nie je nedotknuteľná. Zdá sa, že majú väčšiu moc, ako najvyšší súd, lebo tam si nedovolia odsúdiť a hovoriť o niekom, ako o vinnom, keď ešte nebolo vyšetrené, ako sa veci stali. Médiá človeka odsúdia bez vypočutia. Je pre nich jednoducho okamžite vinný a ani všetky štátne orgány, ktoré majú tomu zabrániť, aby sa také nespravodlivosti nestávali nič nerobia, iba mlčia. To znamená, že sú na rebríčku moci nižšie. Akoby nám vládli konšpiračné médiá vymýšľajúce si rôzne obvinenia, len aby si dosadili svojich ľudí na dôležité miesta. Najväčšia tragédia spočíva ale v tom, že nemajú kádre, ktoré by na dôležité miesta nastúpili. Nevyberajú kvalitných, ale jednoducho selektívne len svojich. Je to ako keby rasizmus, len tu sa netriedi podľa farby kože. Táto selektivita prerástla už skoro všade. Neschopní sedia na vysokých postoch a schopní im majú slúžiť. To je ďalšia tragédia, že schopní slúžia hlupákom. Totiž bez ich práce by neschopní nedokázali nič. Za judášsky groš slúžia a bojujú tým proti svojim. Ešte nepochopili, že nakoniec ani oni nebudú potrební, lebo nepatria k selektorom, ktorí sa cítia byť nadradení.

Zaslal: Po september 09, 2019 7:23 pm Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7163 Bydlisko: Mám.
Skeptik napísal(a):
Médiá, ktoré najviac kritizujú konšpirátorov sa sami stali konšpirátormi. Vedia si vymyslieť všelijakú lož na niekoho, kto im prekáža a zničia mu život.

Menuj tie médiá, a dolož citácie, ktoré považuješ za konšpirácie. Uveď webové odkazy na konkrétne články.

Zaslal: So september 14, 2019 4:47 pm Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 1071
Dosť veľkú demagógiu som si prečítal v internetovom denníku. Citujem: "Odchodom štátnej tajomníčky štát ušetrí 200 miliónov € ". Jej odchod má údajne zlepšiť výber DPH a zabrániť vratkám DPH. Takú demagógiu a hlúposť na ntú som už dávno nečítal. Veď ona vôbec nemala vplyv na nastavenie vratiek DPH. To predsa spískali predchádzajúce vlády, ktoré tento systém s nekonečnými karuselovými vretkami zaviedli. Dokonca aj teraz, keď majú vratky DPH dostať len poslední v reťazci to nejako nefunguje. Štátna tajomníčka, ktorú vyštvali z úradu by mala mať podľa niekoho takú moc, že rozhoduje o systéme vratiek DPH? Tí v médiách už asi uvažujú, že všetci čitatelia sú hlupáci a zhltnú im všetko. Vyvolávajú dojem, že štátna tajomníčka mala zo systému vratiek nejaké miliónové prímy. Asi by sa mala a za také výroky na jej osobu brániť nejakou žalobou. Čo by to prinieslo, keď je u nás súdnictvo v rozklade a do postov sa dostávajú akurát jej nepriatelia? Preto ľudia z atakovaných postov radšej cúvnu a s tým agresori práve počítajú. Postupne, ako vo vojenskej stratégii obsadzujú jeden post za druhým. Čím viac ich získajú, tým ťažšie sa proti tejto nespravodlivosti bojuje. Zlo tak naberá na sile a robí si čo chce. Pomaly je tu nátlak na ľudí horší, ako za komunistov. Zrejme sa dočkáme aj horších čistiek, podobne, ako v Turecku, kde pozatvárali pod zámienkou nejakej príslušnosti k opozícii asi už stotisíc ľudí. Možno skončíme ako Severná Kórea, kde si nejaká skupina robí s ľuďmi čo chce. Možno si tam len niekto testuje, ako sa dajú zaviesť rôzne trestanecké tábory. Lacná pracovná sila je totiž stále žiadaná. Čo sa dá očakávať od ľudí, ktorí tak hrubo porušujú právo?

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 3
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Pridať novú tému

Prejdi na: