Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Nezaradené  ~  Ruské sankcie

Lemmy
Zaslal: Št august 07, 2014 4:12 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6823 Bydlisko: Mám.
Rusko zakázalo akýkoľvek dovoz mäsa, rýb, mlieka, mliečnych výrobkov a ovocia a zeleniny z Európskej únie aj Spojených štátov.

Ročný zákaz dovozu potravinárskych a poľnohospodárskych produktov sa vzťahuje aj na dovoz z Austrálie, Kanady a Nórska. Zákaz dovozu z EÚ a USA sa nevzťahuje na alkohol.

ČTK

Prečo nie alkohol? Pivari Nono

Zaslal: Pi august 08, 2014 8:53 am Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 928
Lemmy napísal(a):

Prečo nie alkohol? Pivari Nono

Ja byť Rusom,ak sa západného alkoholu po sankciách zavedených západom aj tak nedotknem. Vyradil by som aj mnohé ďalšie výrobky,ako napr. cola,hamburger, atď.
Amerike sa podarilo rozoštvať celý svet proti Rusom. Prečo nikto nenavrhol sankcie proti Izraelu po tom,čo spravili v Gaze. Neospravedlniteľné zločiny,ktoré budú zapísané v histórii. Herodes dal zabiť niekoľko desiatok detí,svet o tom hovorí doteraz. V Gaze ich zomreli stovky. Amerika ktorá by si sama zaslúžila sankcie za napomáhanie vyzbrojovania Izraela ich udeľuje. Nobel by sa asi druhý krát sklamal.Prvý krát,keď jeho dynamit začali používať vo vojne,druhý krát,keď nositeľ nobelovej ceny za mier pomáha vyzbrojovať agresora. Ono sa povie,že sa dávajú peniaze na obranu. Najskôr sa minú peniaze na bomby a potom sa zbytok požičia okato na obranný systém. maximálne pokrytectvo.
Podobne aj Ukrajinci.Nemali na zaplatenie plynu Rusom,schválne sa dali nahovoriť záppadným politikom,aby neplatili,ale na zvýšené výdavky na zbrojenie proti vlastnému národu sa peniaze nájdu. To nie sú Ukrajinci vo vláde,čo takto ničia ukrajinský národ.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lemmy
Zaslal: Pi august 08, 2014 9:11 am Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6823 Bydlisko: Mám.
Skeptik napísal(a):
Herodes dal zabiť niekoľko desiatok detí,svet o tom hovorí doteraz.

Kryveľov napísal(a):
Niektoré udalosti opísané v evanjeliách museli zaregistrovať všetci, čo žili v tej dobe. Nemáme na mysli také „udalosti“ ako zemetrasenie a zatmenie slnka na celej zemi vo chvíli ukrižovania Krista – to je, samozrejme, mýtus –, ale správy o takých udalostiach, ktoré by v podstate mohli byť spoľahlivé, napríklad o tom, ako dal kráľ Herodes masovo vyvraždiť betlehemské batoľatá, dúfajúc, že medzi nimi bude i novorodený Ježiš. O zločinoch tohto krvilačného kráľa vieme veľa z vtedajšej literatúry. Takýto skutok sa však nikde nespomína ani slovom.

Skeptik, mal by si byť skeptik k udalostiam, o ktorých sa síce veľa hovorí, ale nie sú hodnoverné.

A k téme: Ja byť Rusom, tak sa žiadneho alkoholu nedotknem. Ani ruského!

Čo ak to malajzijské lietadlo zostrelil nejaký opitý geroj? Nečudoval by som sa. Rolling Eyes

Zaslal: So marec 24, 2018 9:00 am Odpovedať s citátom
Lemmy napísal(a):

Skeptik, mal by si byť skeptik k udalostiam, o ktorých sa síce veľa hovorí, ale nie sú hodnoverné.

Už je to trápne, ako sa snažia všetko zvaľovať na Rusko, veru som skeptickejší mnohému veriť. Bývalý agent so svojou dcérou údajne otrávení v Anglicku nejakým novičukom, nič nie je vyšetrené a už sa idú znova prijímať sankcie proti Rusku. Anglicko vystúpilo z E. Ú. , tak prečo sa my máme zapájať do tohto nevyjasneného prípadu jasne zapojiť? Zaujímavé je to, že hlavne v Anglicku zomierajú bývalí agenti zvláštnymi jedmi, čo by použil len hlupák, aby na seba upozornil, nie elitná spravodajská služba. V Anglicku majú špičkových policajtov, keď niekto použije pištoľ Makarov, tak hneď vedia, že to bol Rus, keď použije Beretu, tak sú si istí, že to bol Talian. Na Slovensku sa to ešte musíme učiť tak šikovne vedieť prísť na páchateľa, preto nám to musia povedať oni cez médiá, aby sme vedeli, kto použil novičok.
Prečo nám novičukovské médiá otravujú život a túto tému hustia od rána do večera? Aby sme v duchu súhlasili so sankciami a utiahli si opäť opasky?
Keď niekto vymyslí rusky znejúci názov, novičuk, tak je za tým samozrejme Rusko. Úžasná dedukcia. Čo ak by povedali, že to bol jed s názvom newtime? To by sme bežali prijímať nejaké sankcie proti Amerike? To poslušné a pokorné prijímanie pokynov z únie mi pripomína prijímanie hostií pri náboženskom obrade. Máme prijímať s nádejou do budúcna, mať pred sebou vidinu rajskej únie. Dať aj to posledné ako obeť do pokladnice únie, ako chudobná vdova z evanjelia a veriť, že v raji po smrti nám bude lepšie.

Zaslal: Št marec 29, 2018 9:00 am Odpovedať s citátom
Na Aktuality,sk som čítal, že: „Slováci boli vo vzťahu k Rusku otrávení plynom zbabelčukom“, pretože neodvolali ruských diplomatov. Z môjho pohľadu asi v mnohých krajinách naopak dostali pričuchnúť k plynu vazalčuk a hneď pokorne poslúchali. Neprimerané reakcie štátov nasvedčujú, že táto akcia bola úmyselne pripravovaná s cieľom ešte viac izolovať Rusko. Svetovládcom sa nedarí kvôli akciám Ruska v Sýrii dodržiavať harmonogramy postupu a tak sa rozhodli zaútočiť a pritlačiť na Rusko, pretože sa ináč ďalej nepohnú. Snažia sa o vytvorenie širokej koalície, podobne, ako to bolo proti Iraku.
Vidno, že to pripravujú tí istí ľudia, pretože rétorika a metódy sú rovnaké. Opäť sú to nebezpečné chemické látky, ale ktovie čím, alebo či vôbec boli otrávení Škripaľovci v Anglicku, pretože penu na ústach vie vyrobiť aj bežná šumivá tabletka. Chemické zloženie nebolo vôbec zverejnené, takže možno niekto poznal len, že niečo také existuje podľa názvu a analýza by jasne dokázala, že to nie je vyrobené v bývalom ZSSR. Zaujímavé je, odkiaľ niekto vedel, že nejaký novičuk existuje a či vôbec vie, aké má zloženie. Ak to niekto vedel, nie je žiadny problém pre stredne technologicky vyspelú krajinu také niečo vyrobiť. Avšak izotopy z novičuku by mohli poukázať na pôvod produktu. Keby mali odniekiaľ z Ruska získaný tento plyn, tak by už dávno prezentovali dôkazy pôvodu jednotlivých zložiek. Takže tu poriadne niečo smrdí, podľa zápachu by som povedal, že je to falošňuk.
Anglicko nám chce pridať sankcie, na ktoré oni nedoplatia, pretože z únie vystupujú a na zhoršené obchodné vzťahy doplatia hlavne krajiny únie. Načasovanie je napodiv ideálne, teda ešte majú vplyv, aby sa ich únia zastala, na druhej strane ich to zasiahne minimálne a aj pravdepodobnému chaosu a možno aj konfliktu sa elegantne vyhnú, pretože za sebou pekne zabuchnú dvere a my sa budeme dusiť vo vlastnej šťave v tlakovom hrnci.

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: