Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Aktuálne  ~  Prilieza k nám egyptská jar?

Skeptik
Zaslal: Št marec 08, 2018 5:17 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 1200
Čo si má človek myslieť, keď poniektorí chodia k súkromnému učiteľovi S...ovi, ako na klavír. Naviac ešte pán S...s im chodí dávať aj hodiny domov. Pritom tvrdia, že žiadny koncert nechystajú. To im má človek veriť? Načo by potom toľko trénovali? Len aby z toho nebol tvrdý metalový koncert.
Mám veľmi zlý pocit, že tých mladých nezabili pre nejaké články o mafii, ale niečo ešte odpornejšie a horšie. Začínam mať dojem, že tých mladých ľudí zabili kvôli vysokej politickej hre. Náhodne vybrané obete, ktoré zrejme poslúžia cieľu, aby dostali ľudí do ulíc, kde už má niekto pripravený osvedčený scenár zo severnej Afriky. Však zajtra uvidíme. Davom vedia manipulovať dokonale. Na tribúnu sa dostanú len určití ľudia, čo už vedia, ako ďalej, alebo videl niekto, aby sa tam dostali obyčajní ľudia, čo by mohli vysloviť svoj názor? To miesto je prioritne kontrolované a keď sa im niekto prieči, tak ho zhodia z tribúny, ako na Ukrajine boxera Kliučka, keď musel skočiť z troch metrov, aby sa zachránil.
V Egypte to začalo tiež, ako boj proti korupcii a rozvrátilo to celý štát. Aj u nás sú sústavne články o veľkej korupcii bez následkov pre vinníkov. Nič sa nedialo, lebo sa pripravovala určitá situácia a sa asi čakalo na vhodný okamih.
Ak aj chytia nejakého vraha tých mladých, už im ľudia neuveria. Musel by byť odhalený aj niekto z veľkých zbohatlíkov, ako vinník, objednávateľ, aby sa nálady ukľudnili, ale pochybujem, že k tomu dôjde.
V 89 sa u nás dostal k miske majiteľa nejaký pitbul a ako vieme, toho už od misky neodtiahne nikto. Skúste zobrať pitbulovi misku z ktorej žerie. Asi by to nedopadlo dobre. Podobne je to aj u nás. Kým pitbul nezožerie všetko, ťažko sa aj majiteľ misky k nej dostane.

_________________
Žiaľ len niektorí ľudia sú mojim vzorom.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.