Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Etika humanizmu – humanistika  ~  Nenávistný ateizmus

Lemmy
Zaslal: Po február 12, 2018 4:28 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6733 Bydlisko: Mám.
TvojOponent napísal(a):
V tej odkazovanej téme ste ma ani raz neusvedčili z klamstva, ale sa tam len strápňujete

Sa nehanbíte takto klamať?

Nie! Kto si prečíta tému Tvojoponent, ľahko pochopí, že som ťa neraz usvedčil z klamstva.

Nehanbím sa za to, že nejakého fanatického kresťana usvedčujem z klamstiev. Sám si uznal, že šíriš len bulvárne kresťanstvo, prípadne katolícky bulvár. A navyše sa vzrušuješ na úmrtí tých, ktorí žijú. To je tak nechutné, ale tak katolícke! Však.

Zaslal: Po február 12, 2018 4:34 pm Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1749
Citácia:
Nehanbím sa za to, že nejakého fanatického kresťana usvedčujem z klamstiev. Sám si uznal, že šíriš len bulvárne kresťanstvo, prípadne katolícky bulvár. A navyše sa vzrušuješ na úmrtí tých, ktorí žijú. To je tak nechutné, ale tak katolícke! Však.

Ja som ale nič také neuznal... Vy ste si to vycucali z prsta a potom ste s takým zacucaným prstom niečo tomu podobné napísali na webe.

A ako sa môžťe človek vzrušovať na úmrtí tých, čo ešte žijú? Shocked Very Happy Veď to, čo ste napísali, nemá ani hlavu a ani chvost Very Happy
Ale ja Vám odpúšťam, lebo som humanista.

Zaslal: Po február 12, 2018 4:54 pm Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6733 Bydlisko: Mám.
TvojOponent napísal(a):
Citácia:

Ja som ale nič také neuznal... Vy ste si to vycucali z prsta a potom ste s takým zacucaným prstom niečo tomu podobné napísali na webe.

A ako sa môžťe človek vzrušovať na úmrtí tých, čo ešte žijú? Shocked Very Happy Veď to, čo ste napísali, nemá ani hlavu a ani chvost Very Happy
Ale ja Vám odpúšťam, lebo som humanista.

Katolík Tvojoponent napísal(a):
A za pár dní zakopú telo Škodu a Reháka. Možno sa tej parády dožijem, možno nie.

TvojOponent napísal(a):
Nadpis má pritiahnuť čitateľa…

Toto je klasický katolícky bulvár.

Zaslal: Po február 12, 2018 5:04 pm Odpovedať s citátom
Very Happy Lemmy, z Vás tá zaujatosť priam kričí. Prehliadate nosnú myšlienku a tou je darovanie tiel na medicínsky výskum. Prečo máte taký problém s darovaním tela vede?

Dokonca môžete presvedčiť tých starcov, aby sa dali vypchať a budú súčasťou THBE. V čom vidíte rozpor?

Už si viem predstaviť tie palcové titulky na bráne Humanisti.sk:
PLASTINIFIKOVANÝ KRÁĽ HUMANISTOV JE TRH8KOM MORBÍDNEJ VÝSTAVY V PEKINGU! DO ANÁLU MU DENNE POZR/ MILIÓNY NÁVŠTEVN9KOV z CELÉHO SVETA. VYLÚŠTITE SÚŤAŽNÚ OSEMSMEROVKU A MÁTE ŠANCU VYHRAŤ VSTUPENKU NA VYSTAVU!!! Very Happy

Zaslal: Po február 12, 2018 5:29 pm Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 901
TvojOponent napísal(a):
Vraj netradičný protest! Aj takto ateisti bagatelizujú terorizmus, ktorého sa dopúšťajú v Chile. Pred príletom pápeža do Chile na medzištátnu návštevu podpaľujú kostoly a vyhrážajú sa vraždou pontifika.

Keď niekto povie A, tak by mal povedať aj B, lebo informácia má potom dezinformačný charakter. O tom, čo narobili kresťania v Chile sa mlčí. Na Ježišovo posolstvo sa to veru zrejme nepodobalo. Prečo sa im asi pápež v Chile ospravedlňoval? Asi mal lepšie informácie, ako mnohí kresťania, čo vidia len jednu stránku. Nenávisť plodí nenávisť. Smutné, že tam kresťania nezasiali len lásku, ale aj nežiadúcu nenávisť. Keby tam boli prišli v minulosti len s Ježišovou láskou, tak by pápeža vítali kvetmi.

Zaslal: Po február 12, 2018 6:07 pm Odpovedať s citátom
Keby kresťania mali oplácať nenávisťou činy ateistov, bola by ateistická otázka už dávno vyriešená.
Vy, skeptik, nevidíte, že za protestmi sú tie isté marxistické sily ako u nás? Cieľom nie je žiadna náprava krívd, ale prenasledovanie za názor.

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 3 z 3
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Pridať novú tému

Prejdi na: