Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  Demokracia

Lemmy
Zaslal: Ut september 26, 2017 10:50 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6129 Bydlisko: Mám.
Mne nepríde toto referendum hlúpe. Nebolo jasné, koľko ľudí si praje samostatný štát, alebo o čo sa vlastne tí Kurdi tam snažia. Z referenda sa predsa zistia údaje.

Aj pri rozdelení Československa malo byť referendum. Nikto by sa na nič nevyhováral. Podľa mňa klamú tí, ktorí hovoria, že by vznikla občianska vojna.

Zaslal: Št september 28, 2017 5:04 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 676
Lemmy napísal(a):
Mne nepríde toto referendum hlúpe. Nebolo jasné, koľko ľudí si praje samostatný štát, alebo o čo sa vlastne tí Kurdi tam snažia. Z referenda sa predsa zistia údaje.

Aj pri rozdelení Československa malo byť referendum. Nikto by sa na nič nevyhováral. Podľa mňa klamú tí, ktorí hovoria, že by vznikla občianska vojna.

Každý človek si praje žiť vo svojom štáte, kde ho nebude nikto diskriminovať preto, že je nejaký inakší. Paradoxne rozdelením Československa sú Slováci vo vlastnom štáte diskriminovaní, ako nejaká menšina, pretože všetky väčšie štáty ich berú ako príliš ľahkú váhu na to, aby niečo ovplyvnili. Sme ako nejaký handrový panák, do ktorého si každý rád kopne a využíva ho, ako medveď, keď príde do včelína. Všetko rozbije na triesky, včely a plásty bezohľadne mliaždi. Nezaujímajú ho. Jediné o čo mu ide je žožrať všetok med, ku ktorému sa dostane. U nás to medveď monopolov mliaždi a vyžiera poriadne.
Smiešne referendá. Keď po sa po vojnách delili územia, pár paprdajov za dve sekundy narobilo čiary na mape a tým vyrobili také obrovské neprávosti, ktoré sa nedajú napraviť za storočia. Bola a je to ukážková diktatúra, žiadna demokracia. Pár jedincov rozhodlo o budúcom živote miliónov ľudí. Aj Slovensko sa stalo obeťou, keď mu boli odobrané územia. Teraz sa tvária, že dávajú ľuďom moc do rúk. Keby im to nepasovalo do plánov, tak to všetko v momente zmasakrujú, len aby si splnili svoje plány. Niekto verí, že máme demokraciu. Omyl, máme tu veľmi silné mafie a mafia nepozná demokraciu, len bossov a ich príkazy.

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 3 z 3
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Pridať novú tému

Prejdi na: