Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Aktuálne  ~  Prevrat v Turecku

Lemmy
Zaslal: So marec 11, 2017 8:45 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 5830 Bydlisko: Mám.
Hľa, šestkári! Putin a Erdoğan. Šestkárske veľmoci: Rusko a Turecko.

Zaslal: Ne marec 12, 2017 10:12 am Odpovedať s citátom
Starý známy Starý známy
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 530
Lemmy napísal(a):
Hľa, šestkári! Putin a Erdoğan. Šestkárske veľmoci: Rusko a Turecko.

Ešte aj tie stoličky po krajoch to dokresľujú. Tri symboly do trojuholníka po stranách. Laughing
Včera v správach ukazovali stretnutie ĽSNS v nejakej sále. Zaujímavé, že aj kotlebovci mali za sebou tri a tri svoje zástavy. Čo to už má znamenať?
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lemmy
Zaslal: Ne marec 12, 2017 10:53 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 5830 Bydlisko: Mám.
Skeptik napísal(a):
Takže je to jasné. Včera to bolo vidieť v správach. Na tribúne za rečníckym pultom, keď rečnil Erdogan bolo 6 tureckých zástav. Šestka sa tak nepriamo priznala k zinscinovaniu prevratu. Teraz si idú bezohľadne dosadzovať svojich ľudí na dôležité posty.

To vieš, vodcom šestkárov je Putin. Ten riadi aj Erdogana. Putin tiež používa 6 zástav.

Zaslal: St marec 15, 2017 4:42 pm Odpovedať s citátom
Starý známy Starý známy
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 530
Lemmy napísal(a):

To vieš, vodcom šestkárov je Putin. Ten riadi aj Erdogana. Putin tiež používa 6 zástav.

Pri tajných organizáciách bežní ľudia ťažko zistia, ako vlastne fungujú. Pochybujem, že sú Erdogan a Putin priatelia. Nepriateľstvo medzi Rusmi a Turkami spôsobilo genocídu Arménov. Ani zabitie ruského veľvyslanca nepoukazuje na dobré vzťahy. Ešte aj novinári sa v tomto "vyznamenali", keď fotografiu vraha ruského veľvyslanca v súťaži vyhodnotili ako najlepšiu. "Humanisti".
Nemci to Erdoganovi nandali za to obvinenie, že sú fašisti. Vysielali, aké sídlo si dal postaviť za miliardy z daní občanov. Jeho palác má asi 1100 izieb. Vedľa si dal ešte postaviť aj mešitu. K tomu už asi netreba nič dodávať, každý si môže úsudok spraviť sám. Provokácie s predvolebnými mítingami tureckých politikov v zahraničí majú asi provokačný účel. Ak chcú agitovať v zahraničí, majú internet. Turci stále snívajú o veľkej ríši a niekto ich v tom povzbudzuje, veď rozoštvať štáty proti sebe je pre niekoho spoza oceánu ideálne riešenie.
U nás to tiež vyzerá na nejaké čistky po zrušení amnestií, pretože to bol cieľ - potreba vymeniť niekoľko ľudí na dôležitých postoch, prípadne pomstiť sa protivníkom. Zatiaľ to nebude až také ako v Turecku, pár ľudí vyletí, ale nevidím to do budúcnosti ružovo. Nemôžeme sa čudovať, keď tu kotolníci majú väčšie slovo, ako uznávaní právnici a iní experti.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 3
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Pridať novú tému

Prejdi na: