Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  O čom sa píše?  ~  Katolík Kotleba zo strany Kotleba

Lemmy
Zaslal: St február 10, 2016 1:21 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 5997 Bydlisko: Mám.
Katolík z RKC Kotleba zo strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko je citlivý na umenie. Už nejasne začínam tušiť, prečo.

Vidíte ten satanský kríž? Jasná propagácia satanizmu, najväčšej konkurencie katolicizmu. Twisted Evil

Mladá deva drží v ruke palicu, možno bejzbalku, ktorá je často asociovaná s nacistickými násilníkmi.

Katolík Kotleba zo strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko, v skratke KKK. Evil or Very Mad

Koniec srandy, inšpiráciu som čerpal z článku Divadlo Štúdio tanca uvedie v jeden večer dva autorské príbehy. Smile

Zaslal: Po február 29, 2016 11:23 am Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1554
Naozaj to je všetko, čo mu vadí?
Citujem:
Spomenuli aj prípady, ktoré boli zmedializované a poriadne „prekrútené“. Marián Kotleba odmietol dotovať isté „novodobé“ divadlo v Banskej Bystrici, pretože činnosť tohto divadla podľa neho nemala nič spoločné s umením a predstavuje dokonca hrozbu pre morálnu výchovu mládeže. Organizátori aj ukázali videozáznam časti predstavenia tohto divadla, v ktorom absolútne nahí herci iba tak poskakovali na pódiu – asi toto je podľa nich „umenie“. Poslanci Banskobystrického kraja však prelomili veto predsedu Mariana Kotlebu a napokon odklepli „pokrokovému“ divadlu dotáciu vo výške 160 tisíc eur. Prítomní v sále hlasne vyjadrovali svoju nevôľu, keď vo videozázname vedenie divadla podčiarklo, že je to veľmi ťažká práca… Rečníci na pódiu pripomenuli, že väčšina slovenských robotníkov, poľnohospodárov a živnostníkov drie za oveľa nižšiu mzdu a spochybnili to, že herci „pokrokového“ divadla ozaj ťažko pracujú a že ich činnosť je skutočným umením.

Prečo ste toto zatajili, Lemmy?

Zaslal: Ne apríl 10, 2016 1:37 pm Odpovedať s citátom
Milan Rastislav Štefánik nafotil prvý slovenský akt. Šťastie, že vtedy nebol pri moci katolík Kotleba. Veru, zakázal by ho! Rolling Eyes

Pozri: Nina Sobotovičová – Nafotil prvý slovenský akt? Ako poznáte Štefánika?

Archív:

Zaslal: Ut apríl 12, 2016 9:56 am Odpovedať s citátom
Netuším, čo Váš príspevok znamená a najmä jeho zaradenie k ĽSNS. Ak si zájdete do chrámov, nájdete tam veľa nahoty.
Správa o Štefánikovi je už neaktuálna.

Zaslal: Ne december 18, 2016 9:39 pm Odpovedať s citátom
Katolík TvojOponent je rovnaký katolík ako Kotleba.

Je to bieda, že taký katolícky apologéta, ako je TvojOponent, asi neprekonal birmovku. Lebo aj pri príprave na birmovku sa deti učia:

Kto je katolík?

Katolík je ten, kto je pokrstený a vyznáva katolícku vieru.

Zaslal: Ne február 26, 2017 9:00 am Odpovedať s citátom
Starý známy Starý známy
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 608
Lemmy napísal(a):
Katolík TvojOponent je rovnaký katolík ako Kotleba.

Kto je katolík?

Katolík je ten, kto je pokrstený a vyznáva katolícku vieru.

Prečo sa podsúva názor, že členovia,alebo sympatizanti sú ako keby automaticky kriminálnici?
Je absurdné, aby strane, ktorá je v parlamente niekto bránil robiť nejaké zhromaždenia. Naviac podsúvanie nejakej kriminálnej činnosti je vlastne kriminálnym činom. Tak totiž zdôvodňujú bránenie stretnutiam ich priaznivcov – čo ak tam budú robiť niečo zlé na tých stretnutiach? Také výroky sa ale môžu vzťahovať na každého, každú skupinu. Odsúdiť niekoho pred spáchaním zločinu je prinajmenšom divné. Absurdná politika hraničiaca s kriminalitou. Zakážeme teda každému, čo sa nám nebude páčiť s odôvodnením, že možno bude konať niečo zlé akékoľvek stretávanie? Diktatúra obmedzovanie osobnej slobody, alebo, ako by sa to malo nazvať? Nahrávajú tak Kotlebovi, aby získal viac hlasov, alebo sú proti nemu?
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TvojOponent
Zaslal: Ne február 26, 2017 2:15 pm Odpovedať s citátom
Myslím si skeptik, že ste to pekne vystihli.
Lemmy argumentuje logickým klamom. Domnieva sa, že stigmatizáciou oponenta dosiahne jeho diskreditáciu. Kotleba aj vďaka takým ateistom ako je Lemmy šplhá.
Pritom Kotleba je pre praktický výkon politiky nepoužiteľný.
Kotleba je prejav vzdoru.

Zaslal: So apríl 29, 2017 2:58 pm Odpovedať s citátom
Ján Čarnogurský napísal(a):
Podiel liberálov na úspechu Kotlebu

Nesúhlasím s jeho názorom, že za úspech strany Kotleba môžu liberáli.

Veľmi ťažko by to Čarnogurský vedel obhájiť. Kotleba je katolík, a tak najväčší podiel na jeho úspechu vedú katolíci, ktorých na Slovensku je 62 %, podľa sčítania 3 347 277 občanov Slovenskej republiky. Malá časť z nich volila stranu Kotleba. A možno sa medzi voličmi našli aj ateisti, to neviem.

Ako Čarnogurský protestoval proti Kotlebovi? Neviem.

Zato liberáli a humanisti výdatne brojili proti fašistom, teda aj proti Kotlebovi.

Zaslal: Ut máj 02, 2017 8:14 am Odpovedať s citátom
Very Happy Vy ste ale neskutočný blbec. Čarnogurský hovorí o príčinách, nie o voličoch. Zase narážate na hranice vlastnej plytkosti Very Happy

Zaslal: Ut máj 02, 2017 10:40 am Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Very Happy Vy ste ale neskutočný blbec. Čarnogurský hovorí o príčinách, nie o voličoch. Zase narážate na hranice vlastnej plytkosti Very Happy

Nepravda! Jedna, a zásadná príčinu tu je, a to fakt, že na Slovensku je 76 % nábožných (teistov). Rieš si vlastný vnútorný liberalizmus vo svojich teistických radoch!

Kdesi v Poľsku fašisti pochodujú ulicami, a na čele pochodu idú s kresťanským krížom. Zisti si, že či ten, kto niesol ten kresťanský kríž bol liberál alebo katolík. Ja si myslím, že jednoznačne katolík, a ani si to nemusím u toho nosiča kríža overovať. Ty si môžeš myslieť čo chceš, aj Čarnogurský si môže myslieť čo chce, ale obaja sa mýlite. Tak ako ty, ako ten nosič kríža v Poľsku, tak aj Kotleba, všetci ste katolíci. Keď chcete kritizovať, tak kritizujte vo vlastných radoch, vlastné ovce, katolícke ovce!!! Evil or Very Mad

Zaslal: Ut máj 02, 2017 4:12 pm Odpovedať s citátom
Shocked Very Happy Blbší než jsme doufali Very Happy
Vôbec ste nič nepochopili. Absolútne. Absolútne. Takže ak VSŽ nemajú odbyt, vinu za skrachovanie nesú majitelia? A čo tak sa zamýšľať nad dampingom cien, ktorý dovolila EU? Halooooooooooooo, Lemmy, načo máte ten orgán nad golierikom?

Very Happy

Zaslal: Ne máj 28, 2017 6:37 am Odpovedať s citátom
Peter Javůrek napísal(a):
Kotlebovci nemajú na svedomí len nejaké statusy na facebooku a vybľakovanie o kresťanských hodnotách, ktorým sa beztak rozumejú asi ako dážďovka kvantovej mechanike.

Zaslal: Ne máj 28, 2017 11:33 am Odpovedať s citátom
Starý známy Starý známy
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 608
Lemmy napísal(a):
Peter Javůrek napísal(a):
Kotlebovci nemajú na svedomí len nejaké statusy na facebooku a vybľakovanie o kresťanských hodnotách, ktorým sa beztak rozumejú asi ako dážďovka kvantovej mechanike.

Nie som volič ĽSNS, ale je zaujímavé, čo sa dozvedám.Teda asi za všetku biedu na Slovensku sú zodpovední kotlebovci. Chcel povedať, že keď tu nebudú, tak zavládne na Slovensku blahobyt. Tak tomu veru neverím. Označiť niekoho napr. za fašistov a potom to už ide. S podobnými prívlastkami začínali aj iní, čo chceli niekoho odstrániť. Najskôr ich označili za nejaký odpad, menejcenných ľudí, aby im ich nebolo ostatným ľuďom ľúto, keď ich budú likvidovať, alebo nejako nespravodlivo voči nim postupovať. V Rwande označovali inú menšinu za šváby. Z rádia stále zneli výzvy, aby likvidovali švábov, čo vojakom ľahšie padlo, ako keby mali bojovať napr. proti bratom. Ono sa to už čiastočne deje aj u nás a iní proti tomu neprotestujú. Začína to nenápadne, škrtajú sa financie pre kraj, médiá vyberajú len negatívne správy o kotlebovcoch.
To, že príčinou toho, ako ľudia volili boli trojstoličkoví politici, ktorých si dosadili bohatí. Keď nemali dostatok ľudí na tieto posty, tak ich museli dať sedieť aj na tri stoličky. Nechceli pustiť opraty moci niekomu inému.
Je veľmi smutné, keď sa na Slovensku nenachádzajú politici, ktorí by boli schopní konkurovať Kotlebovi. Je smutné, že je pre nich vážnym konkurentom. Tomu sa povie politická bieda. Kde to už klesla slovenská politika? Kotlebovi pod členky. To je teda úroveň, ktorú nedokážu prekonať? .Páni politici, neodsudzujte teda Kotlebu, ale svoju neschopnosť. Robte politiku lepšie pre ľudí a Kotleba nebude mať ani jeden hlas. Je to až taký problém?
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: