Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Etika humanizmu – humanistika  ~  Ján Parada

TvojOponent
Zaslal: St júl 20, 2016 9:45 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1569
Ján Parada je podľa svojich slov sekulárny humanista.
Tak napríklad podľa týchto slov:

Citácia:
Zdrvujúce poznanie je akurát také, že si poriadna katolícka sviňa, pretože veríš v krutého sadistického vražedného „bezbožného“ boha. Ba horšie, argumentuješ, že existuje! Hanba ti, katolík!!!
Kde výraz bezbožný som použil v tvojom bezcharakternom význame nemorálny.

Ani si neuvedomuješ, že propaguješ fašistického boha. Hanba aj tebe!!! Vy ste korunovaní…

To vážne? A prečo tak dlho mlčí ten tvoj vymyslený boh? Prečo mlčal počas vojen? Kde bol pri holokauste? Čo si myslí o odrezavaní hláv Islamským štátom?

Zaslal: St júl 20, 2016 10:07 pm Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6094 Bydlisko: Mám.
TvojOponent napísal(a):
Ján Parada je podľa svojich slov sekulárny humanista.
Tak napríklad podľa týchto slov:

Citácia:
Zdrvujúce poznanie je akurát také, že si poriadna katolícka sviňa, pretože veríš v krutého sadistického vražedného „bezbožného“ boha. Ba horšie, argumentuješ, že existuje! Hanba ti, katolík!!!
Kde výraz bezbožný som použil v tvojom bezcharakternom význame nemorálny.

Ani si neuvedomuješ, že propaguješ fašistického boha. Hanba aj tebe!!! Vy ste korunovaní…

To vážne? A prečo tak dlho mlčí ten tvoj vymyslený boh? Prečo mlčal počas vojen? Kde bol pri holokauste? Čo si myslí o odrezavaní hláv Islamským štátom?

A čo s tým môžeš spraviť?

1. Mohol by si prestať byť podlým človekom.
2. Mohol by si prestať klamať o ľuďoch.
3. Mohol by si prestať provokovať na internete. Hovorí sa tomu slušne, že si troll, ale prečo nie aj po slovensky, že si pekná sviňa? Evil or Very Mad
4. Nemáš charakter, si bezcharakterný človek, tak sa nečuduj, že dostávaš také milé prívlastky. Lebo ako sa do hory volá, tak sa aj ozýva.
5. Ale ak sa naučiť slušnosti, nebude dôvod ťa takto častovať. Stačí, ak sa naučíš toto:
Steven Weinberg napísal(a):
Myslím si, že náboženstvo je v mnohých ohľadoch sen – často krásny, ale často zlý. V každom prípade je to sen, z ktorého je už načase sa prebudiť. Je to tak ako keď dieťa verí spočiatku vo víly, ktoré sa starajú o jeho zuby, a preto vypadnuté zuby schováva pod vankúšom – a my sme radi, že v také víly verí. Ale chceme, aby dieťa nakoniec dospelo. Myslím si, že už nastal čas, aby aj ľudstvo v tomto smere dospelo.

Zdá sa mi, že či už s náboženstvom, alebo bez neho, dobrí ľudia sa budú správať dobre a zlí ľudia budú robiť zlé veci. Ale aby dobrí ľudia robili zle – na to treba náboženstvo.

Zaslal: St júl 20, 2016 10:10 pm Odpovedať s citátom
TvojOponent, ty si taký, ako keby si sa regrutoval z Islamského štátu. Evil or Very Mad

Máš veľmi pokrivenú morálku. Nepekne ohováraš humanistov, takže plne chápem, že sa ti dostane aj tvrdších vyjadrení. Čo zanedbali tvoji rodičia, a čo na tebe spáchal katolicizmus, tak dnes žneš svoje plody.

Zaslal: Št júl 21, 2016 2:00 pm Odpovedať s citátom
Mária Benedikovičová napísal(a):
Fedor Gál v poslednom rozhovore: Končím. Zraňujú ma reakcie ľudí

Rozhodol sa, že slovenským médiám už nebude poskytovať rozhovory. Z politiky je zhrozený. Opozícii vyčíta spôsob protestov. Považuje ho za nebezpečný.

To je len na ilustráciu. Mal by si si vážiť situáciu, že ja s tebou diskutujem. Gálov príklad by ti mal napovedať, prečo s tebou Chmelár nebude diskutovať. Len škoda, že si hlúpy, a namýšľaš si, že ľudia s tebou nediskutujú, lebo nemajú argumenty. Ja som ti poskytol dostatočné množstvo argumentov, v ktorých som ukázal tvoje klamstvá. A čo z toho? Nič! S tebou to nijako nepohlo. Nemáš chrbtovú kosť, ideš cez mŕtvoly, teba pravda nezaujíma, a naďalej pokračuješ v šírení klamstiev. Takže buď rád, že aspoň jeden človek je k tebe zhovievavý, a diskutuje s tebou. Twisted Evil

Zaslal: St august 03, 2016 8:20 pm Odpovedať s citátom
Citácia:
Len škoda, že si hlúpy, a namýšľaš si, že ľudia s tebou nediskutujú, lebo nemajú argumenty. Ja som ti poskytol dostatočné množstvo argumentov, v ktorých som ukázal tvoje klamstvá. A čo z toho? Nič! S tebou to nijako nepohlo. Nemáš chrbtovú kosť, ideš cez mŕtvoly, teba pravda nezaujíma, a naďalej pokračuješ v šírení klamstiev. Takže buď rád, že aspoň jeden človek je k tebe zhovievavý, a diskutuje s tebou.

Aké argumenty? Ste len verný psík eštébákov a komunistických pohrobkov. Vy to dobre vidíte, ale nemáte odvahu sa vzoprieť. Kolaborujete s vrahmi, podvodníkmi a luhármi. Sĺzli ste do fráz a argumenty nedávate Very Happy

Zaslal: Ut február 21, 2017 5:35 pm Odpovedať s citátom
Very Happy Tak ako, Lemmy? Pracujete na nejakej konšpiračnej teórii proti TvojOponentovi? Very Happy Radím Vám, nerobte to, lebo zase Vám naložím a budete chodiť s odtlačkom mojej podrážky na svojej zadnici Very Happy

Zaslal: So august 12, 2017 9:36 pm Odpovedať s citátom
Fedor Gál napísal(a):
Vlastne mám rád aj Slovensko, navzdory všetkým tým drbnutým hejslovákom, ktorí si privlastňujú čosi, čo im nikdy nepatrilo, nepatrí a nebude patriť.

Nie je to vaša pôda a vaša krv. Respektíve je AJ vaša, ale zásluhy na jej kultivácii máte ničotné.

Aj zásluhy Fedora Gála sú ničotné.

Inak, opustil Slovensko, tak neviem, čo zo zahraničia narieka.

Pozri: Mediálna kampaň „Preč zo Slovenska“.

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: