Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  Parlamentné voľby v roku 2016

Bude pokračovať vo vláde strana SMER – SD?

Určite áno  
75%
  [ 9 ]  75%

Asi áno  
16%
  [ 2 ]  16%

Asi nie  
0%
  [ 0 ]  0%

Určite nie  
8%
  [ 1 ]  8%

Celkom hlasov : 12
Lemmy
Zaslal: So január 14, 2017 8:25 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6034 Bydlisko: Mám.
Skeptik napísal(a):
Lemmy napísal(a):

Hovoríš tak všeobecne, že si vlastne nič nepovedal, len napísal veľa zbytočných fráz.
Čo keby si uviedol aspoň 10 príkladov, kedy nejakí ľudia boli odsúdení za to, čo povedali. A snaž sa presne citovať, inak tu budeš za blázna.

Čo tak citovať prípady, kedy neboli ľudia odsúdení za zločiny? Našlo by sa toho dosť, ale nemám toľko času, aby som sa hrabal po internete za dôkazmi.
Lemmy, chceš dôkazy, tak najlepším dôkazom veľkej výšky zločinosti u nás je stav nášho štátu. Málokde sa podarilo za 27 rokov tak položiť štát, ako u nás. Potom také humorné vyhlásenia, že u nás korupcia na vysokých miestach neexistuje sú „troška“ divné. Boli by sme totiž jediný štát v histórii ľudstva, kde sa to podarilo. Pritom mafiánske praktiky vládnu okate skoro všade a nie sú to len medializované prípady, keď na ne doplatili ľudia, čo na túto nespravodlvosť poukázali. Je tu množstvo iných nemedializovaných. Osobne poznám ľudí, čo ich vyhodili z roboty, keď sa ozvali, alebo len bolo nejaké podozrenie, že niečo povedali, čo nemali. Najväčší poctivci, čo sa snažili si robiť svoju robotu, ako len dobre vedeli. Väčšina ľudí to vie, tak radšej mlčí pretože nechcú prísť o robotu, aj keď veľmi slabo platenú. Tí, čo majú za nechtami si spokojne pokračujú vo svojich kšeftoch a obohacujú sa o veľké peniaze, slušní ľudia sa trasú, aby vyžili z mála. Že nepíšem konkrétne? Dúfam že ani ty neveríš tomu, že je to u nás všetko v poriadku, alebo áno? Ani v Izrael, kde všetko funguje si nedovolia povedať, že korupcia na vysokých miestach neexistuje, pretože ju občas aj odhalia. U nás v tejto mizérii, kde nič poriadne nefunguje to musí byť mnohonásobne vyššie číslo, ale keď si zakryjem oči a uši, tak tiež nebudem vidieť a počuť toho veľa. Keď ale nebudem nič vnímať, tak to neznamená, že nič okolo mňa nič neexistuje.

Skeptik, ľutujem ťa, ale si len obyčajný táraj. Som veľmi zvedavý, koho tvoje reči zaujmú. Mňa určite nie. Nemám rád prázdne reči. Patria tak nanajvýš do krčmy.

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 5 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5
Pridať novú tému

Prejdi na: