Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  O čom sa píše?  ~  Tramp For President

Lemmy
Zaslal: St marec 02, 2016 11:38 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6737 Bydlisko: Mám.
Jasné, niektorí dajú hlas Trumpovi. Wink

Tramp For President

Pôvod obrázkov:

1. Lexo pre TRAMP NET leto 2008
  2. AFP Photo/Timothy A. Clary
  3. TRUMP '16 For President

Zaslal: So marec 26, 2016 2:40 am Odpovedať s citátom
Keď som objavil článok Proti Donaldovi Trampovi…, ani som nechcel uveriť, že sa nájde nejaký génius, ktorý z Donalda Trumpa spraví trampa Donalda. Eru

Autorom tohto nepodarku je totiž výstižný Eugenius. Ouch

Archív: Eugenius: Proti Donaldovi Trampovi…

Zaslal: Ne november 13, 2016 1:39 am Odpovedať s citátom
Česká televízia napísal(a):
V USA roste zájem o antikoncepci. Lidé se bojí, že Trump zakáže potraty

Americké zdravotnické organizace evidují po prezidentských volbách prudký nárůst poptávky po dlouhodobé antikoncepci. Podle lékařů to svědčí o…

To svedčí o tom, že Donald Trump v sebe nezaprie podnikateľského ducha.

Výrobcovia a predajcovia antikoncepcií si môžu mädliť ruky.

Zaslal: Po november 14, 2016 2:11 pm Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1749
Nerozumiem.... humanisti podporujú vraždenie detí.

Všetci nadšenci kultúry smrti a potratov sa pritom už narodili.

Zaslal: Po november 14, 2016 2:18 pm Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Nerozumiem.... humanisti podporujú vraždenie detí.

Všetci nadšenci kultúry smrti a potratov sa pritom už narodili.

Ty si trápny a myslením biedny katolík.

Ako dochádza k vraždeniu detí pri používaní prezervatívu?

Zaslal: So máj 27, 2017 12:11 pm Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 901
Lemmy napísal(a):
Keď som objavil článok Proti Donaldovi Trampovi…, ani som nechcel uveriť, že sa nájde nejaký génius, ktorý z Donalda Trumpa spraví trampa Donalda. Eru

Autorom tohto nepodarku je totiž výstižný Eugenius. Ouch

Archív: Eugenius: Proti Donaldovi Trampovi…

Don Trump na stretnutí NATO v Bruseli jasne ukázal, kto je tam pánom. Čiernohorského premiéra odsunul, ako nejakého sluhu. Asi by tak dopadol každý, čo by tam vtedy stál v ceste a bola to len zhoda okolností, že to bol práve tento premiér. Teraz si už viem predstaviť, ako asi vyzerajú jednania za zatvorenými dverami. Don Trump hovorí a všetci ostatní prikyvujú. Darmo, šéf je šéf, tomu s nemôže protirečiť, lebo to by asi dotyčný už nebol premiérom. Aké výstižné je, že aj stretnutie G7 je na Sicílii, v sídle talianskej mafie, ale asi už len bývalom.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Skeptik
Zaslal: St január 17, 2018 6:03 pm Odpovedať s citátom
Trump teda v poslednom čase vypúšťa poriadne perly, ako najlepší perlátor.
Povedal približne toto: „Moje tlačítko je väčšie, ako Kimovo a moje aj funguje.“
Nuž, myslím si, že na veľkosti tlačítka vôbec nezáleží, stačilo by aj nejaké mikro. Veľké tlačítka potrebujú dôchodcovia na svojich mobiloch. Ich to veru neteší, že musia mať aké veľké.
Tiež neviem, prečo si myslí že funguje, pretože keby ho naozaj vyskúšali, tak by už bol svet zmenený, takže nech to radšej ani neskúša, či funguje, lebo to nemusí byť len chybná signalizácia vypustenia rakety. Však si teraz zopár ľudí pomýlilo pomýlilo tlačítka na pultíkoch civilnej obrany a vyvolali paniku. Tuším to bolo na Havaji a Japonsku.
Ďalšia perla bola, keď označil niektoré krajiny za špinavé diery. Také demokratické vyjadrenie, ale on vlastne nie je demokrat, ale republikán Aj keď v demokratickom štáte by sa patrilo hovoriť, ako demokrat voči celému svetu. Dá sa to ale chápať, však vyrástol v prepychu, obklopený zlatom, takže špina mu naozaj nevonia. Nuž ale mnohí ľudia sa musia aj zašpiniť, aby mal niekto čistúčko.

Zaslal: Ut máj 01, 2018 8:08 am Odpovedať s citátom
Skeptik napísal(a):
Trump teda v poslednom čase vypúšťa poriadne perly, ako najlepší perlátor.
Povedal približne toto: „Moje tlačítko je väčšie, ako Kimovo a moje aj funguje.“
.

Juhokórejský prezident sa údajne vyjadril, že Trump si zaslúži Nobelovu cenu za mier. Neviem, či nečíta noviny, alebo ho nikto neinformoval, čo sa deje vo svete, keď bez mandátu OSN zaútočili USA na Sýriu. To by tú cenu asi mali premenovať na Nobelovu cenu za vojnu.
Videl som na záberoch šesť kórejských zástav vo vetre a hneď som vedel, odkiaľ fúka. Myslím si, že obsadením Severnej Kórey Američanmi sa situácia stane veľmi nebezpečnou a môže hroziť oveľa väčšie nebezpečenstvo veľkého konfliktu, pretože veľkí hráči sa k sebe nebezpečne priblížia, začnú rôzne provokácie, čo neprispeje k mieru, ale prinesie komplikácie vzťahov a možno aj vojenský konflikt slonov.

Zaslal: Ut máj 01, 2018 10:35 am Odpovedať s citátom
Skeptik napísal(a):
Videl som na záberoch šesť kórejských zástav vo vetre a hneď som vedel, odkiaľ fúka.

Vidíš 6 zástav, a hneď konšpiruješ.

Ouch

Zľava: Ri Sol-ču, Kim Čong-un (Severná Kórea), Si Ťin-pching a Peng Liyuan (Čína).

Takže, opäť sa ti sníva o šestkároch? No jo, odkiaľ fúka? Skôr ti bludy vyfúkli mozog.

Eru

Možno si to neuvedomuješ, ale tvoja konšpirácia o šestkároch je smiešna.

Zaslal: Ut máj 01, 2018 2:28 pm Odpovedať s citátom
Lemmy napísal(a):

Takže, opäť sa ti sníva o šestkároch? No jo, odkiaľ fúka? Skôr ti bludy vyfúkli mozog.

Až také zlé to so mnou asi nebude, keď mnohí politici majú vyfúknutejší mozog, ako ja. Naviac im rôzne vetry úplne vyfúkli aj svedomie, ľudskosť, a do prázdneho priestoru v hlave im nafúkalo taký bordel, že sa to ani nedá všetko vymenovať, lebo by som písal 6 dní.
Smial som sa, keď jeden povedal inému: "Nehovor nič, viem čo si chcel povedať." Až taká smiešna mi táto veta nepripadala, keď som dnes čítal vyjadrenie jedného politika. Pomyslel som si, že veru nemusel hovoriť nič, pretože vždy, keď niečo povie, je jasné, čo povie. Skrátka zaseknutá platňa človeka viac prekvapí s tým, čo opakuje. A takí ľudia vo vysokých postoch rozhodujú o životoch iných. Smutné, ale ešte smutnejšie to bude, keď budú pokračovať, pretože s takými vyfúknutými mozgami privedú všetko do záhuby.

Zaslal: Ut máj 01, 2018 6:34 pm Odpovedať s citátom
Skeptik, máš schopnosť poskladať veľa slov dokopy, ale to neznamená veľa. Chýba im zmysel. Ty si si vymyslel blud o šiestich zástavách, a nevieš sa tej hlúposti zbaviť. Je to choroba. S tými šestkármi si naozaj smiešny. A ty si ešte aj na seba hrdý (pyšný), akému nezmyslu veríš.

Zaslal: Pi máj 11, 2018 8:03 pm Odpovedať s citátom
Lemmy napísal(a):
Skeptik, máš schopnosť poskladať veľa slov dokopy, ale to neznamená veľa. Chýba im zmysel. Ty si si vymyslel blud o šiestich zástavách, a nevieš sa tej hlúposti zbaviť. Je to choroba. S tými šestkármi si naozaj smiešny. A ty si ešte aj na seba hrdý (pyšný), akému nezmyslu veríš.

Kto nechce niečo vidieť, tak si zakryje oči, ale to nie je riešenie, aby niečo spoznal. Každý má svoje varianty, ale čo je pravda, sa mnohokrát dozvieme len neskôr, alebo sa tej pravdy ani nedožijeme.
Znova niečo poskladám. Prezident Trump odstúpil od jadrovej dohody s Iránom. Čo to teda znamená? Podľa mňa chce zabiť 4 muchy jednou ranou.
1 Pomstiť sa Iránu za zrušene platieb dolárom.
2 Zhoršiť obchodovanie s inými štátmi, na čo Európa doplatí podobne ako so sankciami proti Rusku, čo Amerike a určitým kruhom vyhovuje.
3 Úplné zrušenie jadrového programu Iránu.
4 Pomôže to izolácii Iránu, čo ho oslabí a ľahšie ho pokoria. Teda jasne nastúpená cesta k svetovláde.

Zaslal: Ne máj 13, 2018 12:50 pm Odpovedať s citátom
Vidíš, Skeptik, keď sa snažíš, tak aj rozumne hovoríš. Lebo teraz si sa už konkrétne vyjadril. Tak je to správne. Súhlasím s tvojimi otázkami. USA bez dôkazov napadol Irak, bez dôkazov Sýriu, bez dôkazov bude aj Irán. Američania sa nevedia dodnes spamätať z vojny vo Vietname. A budú ako vlci útočiť, zákerne, podlo. A my sme súčasťou tej svorky vlkov (NATO).

Zaslal: St jún 13, 2018 4:02 pm Odpovedať s citátom
Trumpova matematika.
Trump: Kim, zlikviduješ všetky jadrové zbrane, aj celý jadrový program a aj všetky rakety!
Kim: A ty dáš tiež zlikvidovať aspoň jednu vašu, alebo obmedzíš jadrový program?
Trump: Kim, ak nebudeš poslúchať, tak môžeme nejaké zlikvidovať v Sev. Kórei. S ditátormi sa nemaznám, to by si mal vedieť.
Kim: Rozumiem, urobím všetko , ako si želáš. Súhlasím s touto férovou dohodou.

Trump: Rúhání, dáš zlikvidovať celý jadrový program,aj všetky rakety lebo uvidíš!
Rúhání: A ty dáš zlikvidovať aspoň jednu jadrovú bombu, alebo obmedzíš jadrový program?
Trump: Čo si to dovoľuješ voči našej demokratickej krajine. My sme predsa spravodliví, féroví.

Zaslal: St júl 11, 2018 7:16 pm Odpovedať s citátom
Americký prezident tlačí na mnohé štáty, aby zvyšovali výdavky na zbrojenie. Od nás chce zvýšenie aspoň na 2%, ale padlo aj číslo 5%. V princípe nejde o to, o koľko percent navýšime výdavky, ale o to, koľko zbraní kúpime od Ameriky. Keby sme totiž navýšili rozpočet armády aj na 50% HDP a zbrane by sme zobrali napr. od Číny, a žiadne z Ameriky, tak by asi Trump nebol nadšený.

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 2
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na: