Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Diskusne forum humanistov

Pravidlá tohto fóra

1. Registráciou potvrdzujete, že ste tieto pravidlá čítali, súhlasíte s nimi a zaväzujete sa, že ich nebudete porušovať.

2. Vo verejnej diskusii ako aj v súkromných správach sa nedovoľuje urážanie, zosmiešňovanie a ponižovanie ostatných členov diskusného fóra. Autor takýchto príspevkov bude na svoje priestupky upozornený a pokiaľ bude aj naďalej porušovať toto pravidlo, bude mu zamietnutý ďalší prístup. Pri verejnom diskutovaní sa očakáva slušné správanie a neočakáva sa používanie vulgárnych výrazov.

3. Je zakázané používať fórum alebo súkromné správy k rozširovaniu spamu. Spam je nevyžiadaná masovo rozposielaná správa, najmä prostredníctvom e-mailov alebo iných druhov internetovej komunikácie, najčastejšie je táto správa reklamná.

4. Je zakázané porušovať zákony Slovenskej republiky. Porušovateľovi bude okamžite - bez predchádzajúceho upozornenia - zamietnutý ďalší prístup a jeho údaje môžu byť poskytnuté polícii alebo poskytovateľovi internetového pripojenia.

5. Pozorne čítajte všetky príspevky v danej téme, hlavne ak má diskusia viac strán. Nezakladajte rovnaké témy!

6. Majiteľ/správcovia diskusného fóra rešpektujú autorský zákon. Podľa neho bez súhlasu autora diela nie je možné jeho dielo ďalej rozširovať tlačenou alebo elektronickou formou. Bez súhlasu autora diela však možno použiť krátku časť zverejneného diela vo forme citácie v inom diele len na účel recenzie alebo kritiky tohto zverejneného diela alebo na vyučovacie účely, vedeckovýskumné účely alebo umelecké účely. Takéto použitie musí byť v súlade so zvyklosťami a jeho rozsah nesmie presiahnuť rámec odôvodnený účelom citácie. Pri citácii sa musí uviesť meno (pseudonym) autora, ako aj názov diela a prameň.

7. Majiteľ/správcovia webu majú právo vymazávať príspevky/obrázky porušujúce tieto pravidlá, zákony SR alebo vymazávať staré príspevky z dôvodu nedostatku miesta na disku a blokovať prístup tým návštevníkom, ktorí opakovane porušujú tieto pravidlá a zákony SR. Ďalej majú právo témy diskusie presúvať, deliť a ukončovať, ak to uznajú za vhodné. Inak za obsah príspevkov nezodpovedajú a nemusí sa zhodovať s ich názormi.

8. Vyplnením svojich osobných údajov v profile dáva člen diskusného fóra súhlas na ich zverejnenie. Majiteľ/správcovia webu nenesú žiadnu zodpovednosť za poskytnutie týchto osobných údajov prispievateľa tretej strane. Systém tohto fóra používa cookies k ukladaniu informácií na vašom počítači. Tieto cookies neobsahujú žiadne informácie, ktoré ste vložili, slúžia len k zvýšeniu vášho pohodlia pri prehliadaní. E-mailová adresa je používaná len pre potvrdenie vašich registračných detailov a hesla (a pre poslanie nového hesla, pokiaľ ste zabudli aktuálne).Časy uvádzané v GMT + 1 hodina